Doceniamy karnetowiczów. W nowym sezonie będzie rabat na zakup stałych wejściówek!

Jeśli jesteś posiadaczem karnetu na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2019/2020, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19 i decyzją władz Polskiej Ligi Siatkówki S.A. o wcześniejszym  zakończeniu   rozgrywek  siatkarskiej PlusLigi  w sezonie 2019/2020 bez dokończenia fazy zasadniczej oraz rundy play off i tym samym bez wyłonienia medalistów, Jastrzębski Węgiel postanowił zrekompensować kibicom posiadającym stałe wejściówki na mecze sezonu 2019/2020    stratę z tytułu braku możliwości obejrzenia w akcji swoich siatkarskich idoli w meczach, które miały być kluczowe dla rozstrzygnięć zakończonego sezonu.

Pomimo tego, iż wspomniana wyżej sytuacja nastąpiła z przyczyn od nas niezależnych, doceniamy fakt, że dokonaliście Państwo zakupu abonamentów na sezon 2019/2020, pokazując w ten sposób przywiązanie do Klubu i przynależność do szeroko pojętego środowiska siatkarskiego Jastrzębskiego Węgla. 

Mając powyższe  na uwadze, przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę karnetową, zakładającą rabat przy zakupie karnetu na kolejny sezon 2020/2021. O szczegółach tej bonifikaty poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem przed startem nowych rozgrywek. Jednak już dziś możemy Państwa zapewnić, że będzie to atrakcyjna oferta, która winna wynagrodzić powstały brak  możliwości uczestnictwa w siatkarskich wydarzeniach i przeżywania emocji w tych najważniejszych meczach, które decydować miały o mistrzostwie Polski.

Z uwagi na fakt, że nie znamy jeszcze ostatecznej decyzji Europejskiej Konfederacji Siatkówki CEV w kwestii rozstrzygnięcia bieżącej edycji Ligi Mistrzów i ostatecznego terminu rozpoczęcia nowego sezonu w PlusLidze, który planowany jest wstępnie na miesiąc wrzesień 2020r. oraz formuły jego rozegrania, to w terminie późniejszym przekażemy Państwu informację dotyczącą cen karnetów na kolejny sezon 2020/2021, jak i wartości rabatu, który udzielony będzie przy zakupie nowego karnetu. 

Jeszcze raz dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście Państwo z Jastrzębskim Węglem na dobre i na złe. Szanujemy to i za sprawą tejże rekompensaty pragniemy podziękować wszystkim naszym  kibicom  za Waszą solidarność z Klubem i poniesiony wydatek za zakup karnetu na mecze naszego zespołu. 

Bądźcie nadal z naszą drużyną! Przed nami kolejny sezon obfitujący w wielkie siatkarskie emocje!

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. 

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *