AKREDYTACJE NA SEZON 2020/21

AKREDYTACJE NA SEZON 2020/21

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje przedstawicieli mediów, iż z dniem 19 sierpnia 2020 roku rusza proces akredytacyjny na domowe mecze naszego zespołu w sezonie 2020/2021. Wprawdzie zasady zgłoszeń i przyznawania akredytacji są podobne do zeszłorocznych, jednakże w związku z aktualną sytuacją nasz klub zmuszony jest m.in. do rezygnacji z pomeczowych konferencji prasowych.

Wnioski akredytacyjne, system ich przesłania, regulamin akredytacji oraz szczegóły ich przyznawania zarówno jednorazowo, jak i na cały sezon, można znaleźć na podstronie im poświęconej – https://jkh.pl//akredytacja-prasowa. Zachęcamy do zapoznania się z tymi zasadami. Zarazem informujemy, iż o przyznaniu akredytacji decyduje wyłącznie JKH GKS Jastrzębie.

Ponadto zawiadamiamy, iż w związku z epidemią koronawirusa limit akredytacji na dany mecz wynosi dwadzieścia. Dodatkowo na tzw. balkonie w miejscu przeznaczonym dla mediów przebywać będzie mogło tylko trzech dziennikarzy, którzy będą mogli zajmować co drugie krzesło. Pozostali dziennikarze i fotografowie zostaną skierowani na trybuny. Za niedogodności, na których wystąpienie JKH GKS Jastrzębie nie ma wpływu, z góry przepraszamy.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *