Bilety na półfinały z Unią

Bilety na półfinały z Unią

Nie opadły jeszcze emocje po pasjonującej rywalizacji z Comarch Cracovią, a tymczasem kibice JKH GKS Jastrzębie mogą już zacząć myśleć o półfinałach z Re-Plast Unią Oświęcim. Znamy już bowiem szczegóły meczów numer trzy i cztery, które odbędą się na Jastorze w dniach 17 i 18 marca o godz. 18:00.

Z uwagi na to, że Unia Oświęcim zajęła w fazie zasadniczej wyższą lokatę niż nasz zespół, będzie gospodarzem pierwszego i drugiego spotkania (13 i 14 marca), a także ewentualnych pojedynków numer pięć i siedem. Oznacza to zarazem, iż na Jastorze widzimy się na spotkaniach numer trzy i cztery oraz, ewentualnie, numer sześć. Walka o finał trwa do czterech zwycięstw.

Ceny biletów na mecze na Jastorze wynosić będą 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Zasady użytkowania biletów rodzinnych oraz zniżek ulgowych pozostają niezmienne. Ponadto nasz klub wprowadzi także specjalne zasady przyjmowania zorganizowanych grup kibiców, o których poinformujemy w najbliższym czasie.

Przedsprzedaż biletów na mecze na Jastorze (17 i 18 marca) ruszy w poniedziałek, 9 marca za pośrednictwem strony www.bilety.jkh.pl. Natomiast od wtorku, 10 marca wejściówki będą dostępne także w biurze JKH GKS Jastrzębie na Jastorze (dni robocze w godz. 9:00 – 13:00).

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *