BŁYSKAWICZNA REAKCJA KLUBU

BŁYSKAWICZNA REAKCJA KLUBU

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż w związku z podejrzeniem wykrycia wirusa COVID-19 u jednego z naszych hokeistów podjęte zostały wszelkie możliwe kroki w celu zapewnienia opieki medycznej wszystkim przedstawicielom JKH GKS Jastrzębie. Zawodnicy, trenerzy i pracownicy klubu mają już za sobą testy na obecność koronawirusa, które z wyłącznej inicjatywy naszego klubu odbyły się w poniedziałkowy poranek.

Natychmiastowe i stosowne do zaistniałego zagrożenia działania Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie są reakcją na zaniedbania organizatorów niedawnego zgrupowania reprezentacji Polski. Wyniki testów, którym poddani zostali wszyscy przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie, poznamy najpóźniej we wtorek, 4 sierpnia. Wówczas władze naszego klubu podejmą dalsze decyzje w tej sprawie.

Jednocześnie zarząd JKH GKS Jastrzębie zapewnia, iż u żadnego z zawodników i trenerów naszego klubu nie występują poważne objawy zarażenia, a wszystkie poddane testom osoby czują się dobrze. Podkreślamy, iż nasz klub zachowuje wszelkie zabezpieczenia sanitarne, które zalecane są przez stosowne instytucje.

Z wyżej wymienionych powodów na chwilę obecną odwołane są treningi w ramach przygotowań do sezonu 2020/2021, a wszyscy zawodnicy zostali poddani izolacji domowej. Jako JKH GKS Jastrzębie wyrażamy przy tym nadzieję, iż nasz zespół będzie mógł jak najszybciej powrócić do zajęć.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *