BOGUMIN: TRAGEDIA NA D1. POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW ZDARZENIA

BOGUMIN: TRAGEDIA NA D1. POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW ZDARZENIA

W nocy z wtorku na środę przed godziną trzecią nad ranem na autostradzie D1 w Boguminie niedaleko zjazdu na Szonychel samochód jadący w kierunku Polski śmiertelnie potrącił pieszego. Policja poszukuje świadków wypadku.

Z informacji, jaki posiada policja wynika, że pieszy miał wejść na pas ruchu i poruszać się w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy pojazdów. Niestety uderzył w niego dostawczy renault prowadzony przez 39-letniego obywatela Polski. Pieszy doznał śmiertelnych obrażeń, a kierowca został przebadany alkomatem. Test dał wynik negatywny.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady zdarzenia, jednak nadal analizują incydent. Przede wszystkim starają się zidentyfikować tożsamość poszkodowanego pieszego. Mundurowi zwracają się również z apelem do kierowców pojazdów przejeżdżających 2 września około godziny 2.40 autostradą D1 przez Bogumin o kontakt.

Jeśli ktokolwiek posiada jakąkolwiek wiedzę na temat wypadku, albo jeśli dysponuje nagraniem z kamery samochodowej, proszony jest o kontakt z policją pod bezpłatnym numerem 158.

źródło: glos.live

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *