Ceny biletów na play-off

Ceny biletów na play-off

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż w poniedziałek, 17 lutego ruszy dystrybucja biletów na spotkania ćwierćfinałowe fazy play-off na Lodowisku Jastor. Sprzedaż prowadzona będzie zarówno w siedzibie klubu na Jastorze, jak i on-line za pośrednictwem witryny www.bilety.jkh.pl. Ceny wejściówek na fazę play-off wynosić będą 17 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy).

Dodajmy, że nie znamy jeszcze szczegółowego terminarza oraz rywala ekipy trenera Roberta Kalabera, jednak już teraz kibice JKH GKS Jastrzębie mogą rozpocząć „planowanie” własnego kalendarza na drugą połowę lutego. Przypominamy, że na fazę play-off nie obowiązują karnety z rundy zasadniczej, jednak ich posiadacze mają prawo do zachowania wcześniej zajmowanego miejsca siedzącego na trybunie głównej Lodowiska Jastor.

Bilety ulgowe przysłują kobietom, dzieciom od lat dziesięciu, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia, osobom powyżej 65. roku życia oraz opiekunom osób niepełnosprawnych. Przy zakupie wejściówek należy bezwzględnie okazać ważne dokumenty potwierdzające uprawnienie do zniżki. Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat dziewięciu oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji. Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Ramowy terminarz ćwierćfinałów (rywalizacja trwa do czterech zwycięstw)

  1. mecz: 21 lub 22 lutego (gospodarz – drużyna wyżej sklasyfikowana)
  2. mecz: 22 lub 23 lutego (gospodarz – drużyna wyżej sklasyfikowana)
  3. mecz: 25 lub 26 lutego (gospodarz – drużyna niżej sklasyfikowana)
  4. mecz: 26 lub 27 lutego (gospodarz – drużyna niżej sklasyfikowana)
  5. mecz: 29 lutego lub 1 marca (gospodarz – drużyna wyżej sklasyfikowana)
  6. mecz: 3 lub 4 marca (gospodarz – drużyna niżej sklasyfikowana)
  7. mecz: 6 lub 7 marca (gospodarz – drużyna wyżej sklasyfikowana)

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *