CZAS NA KRÓTKIE URLOPY!

CZAS NA KRÓTKIE URLOPY!

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają za sobą osiem tygodni ciężkich treningów w ramach pierwszej części przygotowań do sezonu, który ruszy w połowie września. Z dniem 9 lipca nasz zespół rozpoczyna krótkie urlopy, zaś na lodzie Jastora nasi zawodnicy spotkają się 20 lipca.

W dniu wczorajszym zespół trenował pod czujnym okiem trenerów Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego. Nasi hokeiści mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, promując zarazem akcję „Nie oczerniaj górnika”, co widzimy na załączonych fotografiach. Ponadto ekipa Kalabera i Bernackiego pracowała także na siłowni.

Po kilkunastu dniach urlopu nasi hokeiści powrócą do zajęć na tafli Lodowiska Jastor, które administracja obiektu przygotowywała przez ostatnie tygodnie. Warto dodać, że w tafli Jastora zatopiono „na szczęście” złoty medal i monetę o nominale „1 Euro”, którą przekazał trener Robert Kalaber, pełniący od niedawna także obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski.

Życzmy naszym zawodnikom udanego wypoczynku. Na Jastorze widzimy się 20 lipca i wtedy też wraz z naszymi czeskimi golkiperami Patrikiem Nechvatalem i Davidem Markiem przystępujemy do kolejnego etapu przygotowań!

źródło: JKH

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *