Nowy klub radnych

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Ryszard Rakoczy już nie jest w klubie radnych Platformy Obywatelskiej. Rakoczy oświadczył, że jest radnym niezależnym.

Po wystąpieniu radnego z klub PO spowodowało, że z powodu małej liczby członków, klub Platformy Obywatelskiej przestał istnieć. Klub może istnieć jeżeli ma przynajmniej trzech członków.

Alina Chojecka z Platformy Obywatelskiej poinformowała, że powstaje nowy klub pod nazwą PO Dla Jastrzębia. Pozostali członkowie klubu radnych Platformy Obywatelskiej połączyli się ze klubem Dla Jastrzębie. Przypomnijmy, że prezesem stowarzyszenia Dla Jastrzębia jest prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój.

Ryszard Rakoczy został powołany w 2014 roku na stanowisko zastępcy prezydenta przez Annę Hetman, następnie został przez nią odwołany w 2017 roku. Wszedł do Rady Miasta na miejsce Romana Foksowicza, który został powołany na stanowisko zastępcy prezydenta miasta. 

12 comments

 1. Bardzo dobra decyzja Pana R. Rakoczego. Gratuluję.

 2. Ciekawe dlaczego Pan Rakoczy tak długo tkwił w tym klubie PO? On przewyższał ich wszystkich swoją inteligencją i poziomem wykształcenia. W ogóle porównywanie tego Pana z Radnymi z klubu PO czy stowarzyszenia to obciach. .

 3. Foksowicz udaje gwiazdę. My wyborcy jednak zwracamy uwagę na to co ma w głowie i co sobą reprezentuje. Nie popieramy aparatczyków z peło i całej opozycji w sejmie!!!

 4. Jaki prezydent tacy też zastępcy, Romek politolog, Jasiu ala prawnik, a Anna nauczycieleczka z własną asystentką, pełnomocnikami i całą rzeszą przerośniętej biurokracji, wielką ilością wydziałów i innych zbędnych stanowisk. Wszyscy chcą ostać się przy korycie!!!

 5. Piotr

  Na ostatnie sesji była omawiana afera z panią prezydent w tle. Chodziło o przyznanie dotacji Stowarzyszeniu Dla Jastrzębia. Wtedy to pani prezydent twierdziła, że to stowarzyszenie nie jest POlityczne. Zaś sama stwierdziła, że nie wie czy wyborach na prezydent miasta będzie startować z PO czy ze stowarzyszenie. teraz jest jasne będzie startować z PO Dla Jastrzębia. Takie tam dwa w jednym, skoro Pani Anie nie wie to Krzysztof Gadowski to wyjaśnił, jednym ruchem politycznym. Stworzył w Radzie Miasta nowy byt POlityczny. .

 6. Anna Hetman ciągle nawija i pisze „o Mieście bez politykowania” to dlaczego zatrudnia partyjniaków na stanowiskach zastępców i innych?

 7. Trzeba malutko kumać, żeby superowego fachowca i pragmatyka zamienić na takiego polityka!

 8. Dlaczego Hetmanka zamieniła wielkiego fachowca i pragmatyka na takiego polityka bez przygotowania zawodowego do pracy w urzędzie i w dodatku za tak wielką kasę???

 9. Ryszard Rakoczy na długo zapamięta powiedzonko: służ jej wiernie to na koniec ci pierdnie!!!! Tak podle zachowuje się ona i portal jej synusia.

 10. Bardzo dobrze czyta się takie info: http://naszejastrzebie.pl/index.php/informacje/aktualnosci/item/272-i-po-po

 11. Jaki nowy klub – stary w tym samym składzie co uprzednio!!! Kogo w mieście interesuje PO i jego klub?

 12. Nikogo obecnie nie interesuje żaden klub PO ani PO. Za chwilę ich w ogóle nie będzie!!! Wówczas zanucimy: „ale to już było i nie wróci więcej!…”

Leave a comment