Prezes GSM skazany!

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, Wydział Karny, skazał na karę grzywny Gerarda W. prezesa Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawa dotyczy niezgodne z prawem rozwiązania w 2015 r. stosunku pracy z Krzysztofem W. kierownikiem Grupy Wykonawstwa Własnego. Wyrok w sprawie zapadł 18 grudnia 2017 r.

Sprawa zwolnienia szefa GWW stała się jedną z przyczyn trwającego już dwa lata konfliktu w GSM, w który wpędził spółdzielnie skazany właśnie prezes.

Wyrok jeszcze bardziej komplikuje bieżącą sytuację w spółdzielni. Przypominamy, że na styczniowym posiedzeniu rada nadzorcza zdecyduje o odwołaniu Bolesława Lepczyńskiego z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej.

Wyrok nie jest prawomocny.

34 comments

 1. Janusz

  nareszcie

 2. GSM

  Ciekawe ile ma jeszcze przegranych wyroków sądowych ja wiem jeszcze o kilku ale dokładnej liczby nie znam. To właśnie RN powinna zadbać o to by taka informacja została upubliczniona. Ważnym pytaniem będzie ile spraw jest z inicjatywy prezesa i ile to kosztowało nas spółdzielców kosztowała. Jest również zasadne dowiedzieć się ile był zawiadomień do prokuratury. I ostatnia sprawa, kiedy GSM zostanie zdekomunizowana i SB-k „KORAB” przestanie psuć powietrze GSM.

 3. Serfer

  Do twarzy mu w tym prostokącie

 4. Super!!! Przyszła kryska na matyska. Bolka L. też sprawiedliwość dopadnie. Jak można było powołać tych dwóch chłopków na tak odpowiedzialne funkcję?

 5. No i spoko, łatwiej o resztę! Czy i kiedy usłyszy wyrok prezes stowarzyszenia poszkodowanych do którego należy prezes GSM, kierownik- pisarczyk i inni?

 6. W GSM – zespół zgrany, dwie trąbki i organy w postaci uległych członków rady nadzorczej. Przed odejściem trzeba solidnie rozliczyć skutki finansowe ich decyzji!

 7. Prezes GSM jest osobą publiczną więc należy udostępnić wszystkie wyroki sądów dotyczące jego osoby. Kiedy portale to zrobią?

 8. Wąski

  Po pierwsze chciał bym się odnieść do ,,Comments”
  1.Janus nareście będzie i od długiego okresu Ta RN robi
  wszystko zgodnie z Regulaminem ,a i tez Statutem .
  2.GSM -negatywne wyroki proszę Cię …
  Jest ich tyle co nic gdyż sprawy prywatne są rozdzielane na
  Prywatne i te co były wniesione lata temu ,a Historia
  hmmm…Fajny temat dla Histryków a nie dla Histeryków co
  nenkają jak słyszą Spółdzielcy,armia pod wyzwaniem
  zadyma w ilości 15 osób.
  To staje się juz być monotonne i chce się P…
  Jak jetsteś bez winy pierwszy ciśnij kamieniem-Tak jest
  napisane w księdze do której nie za glądasz,widocznie jesteś
  ateistą ale myślę że Święta upsss jakie święta u Ciebie …
  RN jest od sprawowania kontroli nad Górniczą Spółdzielnią
  Mieszkaniową i po kilkunastu kontrolach mamy sprawę jasnę
  i klarowną JEST CZYSTO SKŁADNIE ,A TYLKO
  POZOSTAŁO
  BRAĆ WZÓR Z TAK FRINANSOWEJ GOSPODARNOŚCI.
  Co do ilości spraw to są sprawy prywatne p.prezesa nie
  Górniczej Spółdzielnie Mieszkaniowej.
  Co do kosztów spraw prywatnch spółdzielnia mam nadzieje
  jako mieszkaniec zasobów w nowym prawie zostałem
  człónkiem{jak to hasło} muszę wytłumaczyś osobie GSM
  więcej proszę poczytać statutów wielu Sółdzielni
  i regulaminów Rad Nadzorczych.
  A kosztami Sąd obdarowywuje sprawiedliwie osoby te co
  zasługiwać będą .
  O stwórco takim minie uczyniłeś takieho mnie masz-GSM
  3.Seter- przepraszam lecz omyłkowo przeczytałem Sweter
  i dla tego oczu nie widać , a w oczach widzimy prawdę.
  4.Benedykt Super!!! że przewodniczący RN robi wszystko z
  Regulaminem i Stwtutem Górniczej Spółdzielni
  Mieszkaniowej.
  Walne go osądziło dając mu poparcie ,a reszcie palcem
  po grożono – mamy was na oku…
  To że Milicjant z Komunista z Ameryki podjudzanymi przez
  młodą nie potrafiącą czytać jak i też składnie analizować
  Regulaminów i Statutów zaczną to robić bo do walnego mało
  wam zostało na reelekcję na kolejne lata.
  5.Cezar właśnie … wyroki są wydane lecz nie prawomocne to
  po co te wyjaśnienia i oszczerstwa ,a Kto jest Członkiem
  Spółdzielni i szykanuje RN co sami ich wybraliśmy i daliśmy
  dalsząmożliwość w gospodarnością to słowa wypisane to
  jak by mi ktoś SPLUNĄ W TWARZ czytając takie dziwne
  rzeczy w Comment.
  6. Lolo jak mi wiadomo jeszcze raz mówię kontrola za kontrolą
  i WSZYSTKIE KOMISJE MÓWIŁY TO SAMO wIELE
  SPÓŁDZIELNI MAJĄ BRAĆ PRZYKŁAD Z TAK
  PROWADZONEJ SPÓŁDZIELNI POD WZGLĘDEM
  GOSPODARCZYM I FINANDOWYM …

 9. spółdzielca II

  Prezes tak się stara: zawiadomienia do prokuratury ciężka zliczyć, doniesień na policji ilość również powala, jest jeszcze spora ilość sądowych pozwów, okryta tajemnicą tajemnicą, a za tym wszystkim nasz spółdzielcze pieniądze. Czy chodzi o to by tak prezes dewastował nasze pieniądze według własnego kaprysu? Musimy wiedzieć, ze za każdą z tych spraw stoi jakiś prawnik, który opłacany jest z naszych pieniędzy. Należ ukrócić ten proceder i to jak najszybciej. To są przykłady tylko dotyczące obsługi prawnych, a inne zagadnienia?

 10. Kiedy pan Bolesław Lepczyński poda do puvbliznej wiadomości wszystkie wyroki karne dotyczące prezesa GSM?

 11. fenor

  Wór z wyrokami z udziałem prezesa dopiero się rozpoczął. Tu należy zadać jedno pytanie czy takie zachowania (ile spraw w sądzie) jest normalnym u prezesa spółdzielni? Co się musi jeszcze wydarzyć by członkowie zrozumieli, kogo maja za prezesa i dlaczego nie odpowiada RN na pytania?

 12. do Wąski

  Czy Wąski to Jacek Próchnicki? Członek rady nadzorczej. Ten sam poziom sądząc po pisowni.

 13. anonim

  Jeżeli to prawda, że pod Wąskim ukrywa się członek RN, to czytając te wypociny które są dowodem „składności i czystej polszczyzny” jest wystarczającym dowodem kto zasiada w RN.

 14. anonim

  W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Nadzorczej w Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej. To dzisiejsze posiedzenie udowodniło, że GSM została ukradziona członkom i jedyna rola jaka jej wyznaczył prezes, to płacić, a on już zadba by kasy brakło. Stało się już normalnym, że firma ochroniarska nie wpuszcza na posiedzenie RN, jednak od dziś zostało to rozszerzone również o prezydium.

 15. Lokator

  Wąski to albo wysoki, albo wąsaty. Obaj zasiadają w RN i tym tekstem dali pełne świadectwo swojej elokwencji. Członkom GSM gratuluję wyboru.

 16. wtajemniczony

  Strzał w dziesiątkę. Oczywiście pranie mózgu u Koraba przynosi efekty 😉

 17. Ile kasy z naszych czynszów zapłaciło GSM portalowi JasNet za te artykuły sponsorowane? Ile zapłacił prawników zza udział w rozprawach związanych z osobami funkcynymi GSM? Ile diety co miesiąc bierze Bolek L. i jego kolesie?

 18. feno

  Do klient. Twoje pytania, jakże zasadne i trafna, ale również inne o podobnym wydźwięku, okryte są tajemnicą. Obecny przewodniczący RN stoi na straży by nikt nie uchylił rąbka tajemnicy, która by mogła zaszkodzić prezesowi. w końcu do tego się zobowiązał

 19. felietonista VI

  „KOMU PRZESZKADZA PRZEWODNICZĄCY LEPCZYŃSKI”? Jest złym pytaniem i felietonista 3 powinien lepiej się starać. Tytuł powinien brzmieć „dlaczego lub nawet czemu” a odpowiedz była by bardzo krótka. Szkodzi GSM i nie dba o interes członków tylko ….. .

 20. wielbiciel łysego

  Znalazłem dziś więcej czasu by przeczytać Naszą GSM-u gazet, wnioski są smutne do bólu. Pada dużo słów i tyle samo nienawiść. Zapomnieli chyba, jaka role maja członkowie RN i że to nie ich marionetki, no może z wyjątkiem trzech osób. W tych tekstach widać wyraźnie, braku szczepionki na uczulenie, które nazywa się „MATUSIAK”. Czy się komuś zarządzającym GSM podoba, czy nie, ale Matusiak jest członkiem spółdzielni z wszystkimi prawami. Następna sprawa, członkowie to nie towarzystwo wzajemnej adoracji z uwzględnieniem, prezesa, łysego, prawnika itd. Dlatego obowiązkiem RN jest strzec GSM przed zakusami tych ludzi. Brak odpowiedzi czy dymy na posiedzeniu RN, są dowodem ich dobrych interesów. Wymienieni z nazwiska członkowie RN, ale również i inni są gwarantem uczciwości, a nie prywaty na GSM, czy dziwnych interesów jak np. firma DGD prezesa i tych wymienionych pracowników GSM.

 21. willo

  no to nam się prezes popisał.

 22. niespokojny

  Powiem krótko. Ale się nam prezes trafił?

 23. Lokator

  Od 2010 roku pasie się na naszym, bo prawie 95% członków losy GSM ma w czterech literach.

 24. wielbiciek prezesa GSM

  Jest następne uzasadnienie sądu okręgowego w sprawie członka RN, który został zawieszony w prawach członka RN , pytam dlaczego prezes GSM i przewodniczący RN milczą? Takie uzasadnienie jest dowodem co się dziej w GSM i kto ma rację, a nie jest to prezes czy przewodniczący RN

 25. członek GSM(bez sklerozy)

  Dlaczego prezes GSM milczy? – już nie milczy. Dzisiaj w skrzynkach info o Walnym, które ma na siebie przyjąć odpowiedzialność za zawieszenie członka RN. Stary numer w nowej odsłonie, tylko tym razem w ruch pójdą pełnomocnictwa, którymi obdarują zastraszonych pracowników i znajomków, którzy GSM potrzebują tylko po to aby wycisnąć kasę, bo z członkostwem w GSM nie mają nic wspólnego. Ależ tam musi być „nasrane” w papierach, że tak bronią swoich wpływów.

 26. GSM

  Do członek GSM(bez sklerozy). Pytania zadawane prezesowi, a na które do dziś nie ma odpowiedzi potwierdzają twoje przypuszczenia. Jest zastanawiające stanowisko trzech członków Prezydium RN. Wazeliniarstwo czy typowe lizusostwo i za łagodne słowo. Dobre interesy na GSM i to przy otwartej „kurtynie”, a mają za sobą tych wpływowych z RN wazeliniarzy interesy prezesa są nie zagrożone. Czy członkowie godzą się by nie zadawać żadnych pytań prezesowi, chyba nie. Czy członkowie godzą się by ich pieniądze były trwonione do zaspokojenia potrzeb prezesa i osób z nim powiązanych czy zwykłych znajomych, zostawiam bez odpowiedzi.

 27. mieszkaniec

  przesadzacie prezes nie jest taki zły tylko chyba lubi kobitki fajne

 28. Lokator

  Wczoraj przed kamerą TVP3 Katowice zapomniał wspomnieć o swpich wyrokach, a pikietujących wrzucił do jednego wora.

 29. mieszkanka

  ale trzeba przyznac ze przystojny to on jest

 30. GSM

  Dlaczego nie powiedział w ilu firmach jest zaangażowany na różnych szczeblach zarządzania?

 31. mieszkaniec

  ale ze pracuje nie tylko w gsm?

 32. Lokator

  Mieszkańcu, on w GSM nie pracuje – on w GSM bywa.

 33. mieszkaniec

  a no to masakra.. ciekawe gdzie on większość czasu spędza

 34. Makbet

  Wąski, człowieku piszesz jak potłuczony. Ani ładu ani składu, widać „polska języka” jest dla Ciebie zbyt trudna. Dobrego jakiś kaznodzieja od siedmiu boleści przez Ciebie przemawia. Weź ty się człowieku ogarnij i napisz poprawnie o co Ci chodzi. Z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś jakoś mocno związany z panem prezesem skoro tak gonbronisz. Generalnie jestem za członkami spółdzielni i sprawy powinny być wyjaśnione. A swoją droga wyrok sądu jest wyrokiem (czy to prawomocnym czy też nie) co pokazuje, że pan prezes niestety nie jest człowiekiem godnym zaufania.

Leave a comment