pujcka online ihned Zlaté Hory sms pucjka ihned na bankovnim ucte pujcka online Přelouč rychla pujcka do 10 tisisc rychlá online pujcka Kuřim online pujcky bez registru Beroun

WAKACYJNA, CAŁODOBOWA LINIA INTERWENCYJNA

Z inicjatywy Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka 19 czerwca 2019 r. na terenie województwa śląskiego rozpoczną się działania w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, które potrwają do 2 września 2019 r.

W związku z podjętymi działaniami Wojewoda Śląski przekazał podległym służbom, inspekcjom i podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo zalecenia w zakresie przeprowadzenia na obszarze województwa śląskiego akcji „Bezpieczne Wakacje 2019″. Przypomniał, że podstawowym zadaniem służb, inspekcji, straży i innych organów administracji publicznej jest podjęcie działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym i przemieszczającym się przez teren naszego województwa.


Służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego monitorować będą formy wypoczynku zorganizowanego, zarówno w miejscowościach wypoczynkowych, jak i w miejscach stałego zamieszkania dzieci i młodzieży.


Podejmowane działania mają na celu podniesienie świadomości w zakresie bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku oraz promowanie zasad bezpiecznego zachowania nad wodą. Połączone będą z wysiłkami m.in.: Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.


Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze 32 20 77 077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie letnich wakacji.


Zapraszamy również do udziału w konkursie na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni – „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Szczegóły znajdują się na stronie www.wsse.katowice.pl

Całodobowa Linia Interwencyjna: 32 20 77 077

źródło: jastrzębska policja foto: internet

Komentarze są wyłączone.