Dział: "Sport" | Jas24Info

Dział: Sport

Remonty drogowe w gminie Mszana

Writing The Common App Essay.Buy essay papers cheap.Essays On Growing Up Online.Buy narrative essay.buy thesis literature review W Gogołowej rozpoczęły się prace remontowe w ramach usuwania szkód górniczych, zlecone przez Jastrzębską Spółkę Węglową. W ramach napraw na większych odcinkach zostaną położone nowe nakładki asfaltowe.

Get absolutely astonishing results - order a dissertation with To Be Assigned With! Professional PhD writers, affordable prices, money back and free Związane z robotami chwilowe utrudnienia w ruchu mogą się pojawić kolejno na ulicach:

Leśnej,

Boryńskiej,

Do you agree with my sites TrustScore? Voice your opinion today and hear what 1 customers have already said. | assignmentdoer.co.uk Krętej,

10,642 Buy A Essay On Line jobs available on Indeed.com. Service Writer, Freelance Writer, Service Advisor and more! Jastrzębskiej i Śmieji.

blogs online from trusted custom writing service. BuyEssayClub is a perfect place to purchase custom papers and make your academic life easier. info i foto: Radio 90

...
Czytaj dalej

10-LETNIA ROWERZYSTKA UCZESTNICZYŁA W ZDARZENIU

Zdarzenie drogowe na ulicy Wyzwolenia z ulicą Żwirki i Wigury- kierujący nie miał szans wyhamować, użył nawet sygnału dźwiękowego, aby ostrzec dziewczynkę, która go nie widziała. Jednak i to nie pomogło, było już za późno, doszło do zderzenia rowerzystki z pojazdem. Na miejscu był obecny ojciec 10-latki.

Wczoraj (14.10) około godziny 14.00 w trybie pilnym, służby udały się na skrzyżowanie ulicy Wyzwolenia z ulicą Żwirki i Wigury w naszym mieście, gdzie doszło do potrącenia rowerzystki.

Na miejscu zastano kierującego samochodem BMW oraz 2 rowery na poboczu. W rozmowie z kierowcą ustalono, iż jadąc ulicą Wyzwolenia w kierunku ulicy Cieszyńskiej, dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Żwirki i Wigury, zauważył nagle, że od jego prawej strony na skrzyżowanie wjechała dziewczynka kierująca rowerem. Natychmiast zaczął hamować, używać sygnału dźwiękowego. Niestety doszło do zderzenia pojazdu z rowerzystką, w związku z czym 10-latka uderzyła w przód pojazdu.

Na miejscu...

Czytaj dalej

ZDERZENIE AŻ 4 POJAZDÓW W JEDNYM MIEJSCU!

Na ulicy 11-Listopada w naszym mieście doszło do dwóch zdarzeń drogowych praktycznie w tym samym momencie- na szczęście nic poważnego się nie stało, ucierpiały tylko pojazdy.

Wczoraj (14.10) około godziny 16.45 na ulicy 11-Listopada w Jastrzębiu-Zdroju, doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych. Kierująca vw nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył suzuki, który zatrzymał się w celu wykonania skrętu w lewo. Następna kierująca, która jechała w pewnej odległości samochodem fiat, także nie zachowała bezpiecznej odległości i najechała na tył pojazdu vw. Nadomiar tego wszystkiego kierujący samochodem ford, który jechał za nimi, także popełnił ten sam błąd i najechał na tył pojazdu fiat. Także kierująca samochodem vw w pierwszym zdarzeniu była sprawczynią zdarzenia drogowego, a w następnym zderzeniu z samochodem fiat, poszkodowaną. W całym tym tłoku fartem nikt nie ucierpiał, prócz rozbitych pojazdów...

źródło: policja Jastrzębie

...
Czytaj dalej

Dzień Edukacji Narodowej

Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela.

Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

Święto upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku.

Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela, jednak trzeba pamiętać, że nazwa ta stanowi pewnego rodzaju skrót myślowy, gdyż tak naprawdę jest to święto wszystkich osób pracujących nad nauczaniem i wychowywaniem dzieci oraz młodzieży. Z tej okazji życzymy dalszej wytrwałości w swojej pracy oraz czerpania z niej przyjemności!

...
Czytaj dalej

TERMINALE PŁATNICZE W CODZIENNEJ SŁUŻBIE

Looking for Phd Thesis Marriage? Our competent essay writers offer essay help that remove your all worries. Get discount on all orders! Od 2018 roku Wydział Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy jest wyposażony w terminale płatnicze. Oznacza to, że osoba ukarana mandatem karnym ma możliwość zapłacenia grzywny przy pomocy karty płatniczej!

Aby poprawić jakość i skuteczność w działaniu, funkcjonariusze systematycznie otrzymują nowoczesny sprzęt i wyposażenie do służby. W tym zakresie korzystają także z nowinek technicznych oraz zmian w przepisach. Jednym z celów jest także poprawa warunków dla obywateli. Ponieważ niemal każdy z nas posiada konto z kartą płatniczą, od 2018 roku w radiowozach jastrzębskiej drogówki są na wyposażeniu mobilne terminale płatnicze.

Cała czynność trwa bardzo krótko i nie różni się niczym, od płatności za zakupy w sklepie. Osoba ukarana otrzymuje druk mandatu i potwierdzenie opłaty z terminala. Dotychczas kierujący o tej możliwości wypowiadali się przychylnie.

źródło: policja Jastrzębie

...
Czytaj dalej