Finał Szlachetnej Paczki!

Finał Szlachetnej Paczki!

Dobiegła końca zbiórka artykułów w ramach akcji Szlachetna Paczka, do której w tym roku dołączył GKS Jastrzębie wspólnie z Fundacją Familia.

Zbiórka trwała 2 tygodnie i włączyło się w nią mnóstwo wspaniałych osób oraz firm. Podziękowania należą się m.in. dla Hebe, TropDoGrzybka, Euro-Drogeria, Wesołkowo, Firma Handlowa „Grząśko”, Carte Blanche, Souvre u Justyny i Zyza Bar, która zadbała o żołądki wolontariuszy podczas pakowania prezentów.

Do rodziny trafi przede wszystkim najpotrzebniejsza rzecz, czyli pralka. Oprócz tego przygotowanych zostało ponad 50 świątecznych kartonów z jedzeniem, kosmetykami, chemią i ubraniami, a dzieci otrzymają także zabawki oraz zestawy ze słodkościami. Z kolei dzięki Kwiaciarni Upominek do rodziny trafi również świąteczna choinka.

Udało nam się zebrać tak dużo artykułów, że mogliśmy pomóc także kilku innym rodzinom – zrobiliśmy świąteczne paczki m.in. dla samotnej matki z dwuletnim dzieckiem, starszej samotnej Pani i dorzuciliśmy się do paczki przygotowywanej dla rodziny z Pawłowic.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc! Pamiętajcie, że dobro wraca!

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.