Informacje dla kibiców przed meczem z GKS-em Tychy

Przedstawiamy najważniejsze informacje przed sobotnim meczem 2. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie – GKS Tychy.

Od której godziny mogę wejść na stadion?

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00. Wejście na obiekt możliwe jest wyłącznie przez kasy biletowe od ulicy Harcerskiej od godziny 18:30.

Miejsca dla kibiców

Dla kibiców udostępnione będą sektory E (do 12 rzędu), F, G oraz H. Prosimy wszystkich, aby w sektorze E nie zajmowali miejsc poniżej 12 rzędu, ponieważ są one wyłączone z użytkowania. Prosimy również o zajmowanie miejsc zgodnie z miejscami przypisanymi na bilecie. W przypadku, gdy wykupione miejsce jest zajęte przez inną osobę, prosimy zgłosić się do członka służby informacyjnej.

Ile kosztuje bilet? Czy mogę płacić kartą?

W przedsprzedaży, która trwa do piątku (2 sierpnia) w Sklepie Kibica w godzinach jego otwarcia oraz na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com, do godziny 23:59, bilet ulgowy kosztuje 8 złotych, a normalny 15 złotych. W dzień meczu ceny biletów wzrastają do 10 złotych (bilet ulgowy) i 20 złotych (bilet normalny). Na chwilę obecną nie ma możliwości płacenia za bilet kartą zarówno w Sklepie Kibica, jak i w kasach stadionowych. Prosimy o przygotowanie odliczonej gotówki, co usprawni wejście na obiekt.

Gdzie i kiedy mogę kupić bilet?

Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica w Centrum Handlowym Gwarek. W sobotę Sklep Kibica będzie otwarty od godziny 10:00 do 14:00. W dzień meczu kasy biletowe na Stadionie Miejskim otwarte będą od godziny 18:30. Zachęcamy kibiców, którzy stoją w kolejce po bilet, aby zakupili wejściówkę przez telefon poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com i weszli bramą przeznaczoną dla osób z zakupionymi biletami w przedsprzedaży, okazując go na ekranie telefonu.

Czy mogę mieć plecak lub inne bagaże?

Stanowczo odradzamy zabieranie ze sobą jakichkolwiek przedmiotów, a w szczególności przedmiotów określonych jako zabronionych w regulaminie imprezy masowej, który znajduje się przed kasami. Nie należy także zabierać ze sobą toreb, walizek i plecaków, których sprawdzenie może opóźnić wejście na stadion.

Czy muszę mieć ze sobą dokument?

Tak, każda osoba, która wchodzi na teren imprezy masowej, zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie.

Nie przychodź na ostatnią chwilę!

Zachęcamy wszystkich kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt. Przed samym spotkaniem tworzą się kolejki do kas i nie gwarantujemy wejścia przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania zachęcamy do skorzystania z punktów gastronomicznych lub stoiska, na którym można zakupić klubowe gadżety.

Komu przysługuje darmowa wejściówka?

Darmowa wejściówka na mecz przysługuje dziecku do 8. roku życia (liczy się dokładny dzień urodzin!), którą może odebrać w kasie stadionowej, Sklepie Kibica lub pobrać poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com, a młodzieży do 19. roku życia przysługuje bilet ulgowy (liczy się dokładny dzień urodzin). Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który zobowiązany jest do posiadania osobnego biletu lub karnetu.
Darmowa wejściówka przysługuje również osobom niepełnosprawnym za okazaniem aktualnej legitymacji inwalidzkiej. Miejsca dla osób poruszających się na wózkach znajdują się na górze sektora E.

Odbiór akredytacji i zaproszeń

Przedstawiciele mediów, którzy otrzymali informację o przyznanej akredytacji, mogą je odbierać od godziny 18:30 na bramie nr 2 od strony budynku MOSiR w zielono-czarno-żółtym namiocie. W tym samym miejscu możliwy będzie także odbiór przepustek klubowych dla osób, które jeszcze ich nie odebrały oraz zaproszeń na mecz.

Dla przedstawicieli mediów

Trybuna prasowa znajduje się na I piętrze sektora H. Konferencja prasowa odbędzie się około 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej budynku MOSiR na pierwszym piętrze. Fotoreporterzy obowiązani są do pobrania narzutki FOTO, w której w trakcie meczu mogą znajdować się wyłącznie za jedną z bramek. Prosimy o nie przemieszczanie się wzdłuż murawy w trakcie spotkania. Po spotkaniu narzutki można zostawić w zielono-czarno-żółtym namiocie lub w sali konferencyjnej.

KUP BILET NA GKS TYCHY

>>> www.bilety.gksjastrzębie.com <<<

Źródło: GKS Jastrzębie