JASTOR W OGNIU TRENINGÓW

JASTOR W OGNIU TRENINGÓW

Od poniedziałku hokeiści JKH GKS Jastrzębie pracują nad formą w ramach jednego z ostatnich etapów przygotowań do sezonu 2020/21. Myliłby się jednak ten, kto sądzi, iż w pierwszym tygodniu zajęć po krótkich urlopach trenerzy pozwalają zawodnikom na nieco luzu. Wręcz przeciwnie – Rafał Bernacki i Petr Bolek wyciskają ze swoich podopiecznych siódme poty!

Jak widzimy na załączonych zdjęciach, nasz zespół rzeczywiście nie odpuszcza. Przypomnijmy zarazem, że wobec nieobecności przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Polski trenera Roberta Kalabera zajęcia prowadzi wspomniany II trener Rafał Bernacki. – Trenerzy spędzili wspólnie wiele godzin, opracowując plan treningów i przygotowań. Jak można zobaczyć na naszym lodowisku, chłopcy trenują na pełnych obrotach – mówi dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz.

– Trzeba również pamiętać, że trener Rafał Bernacki dysponuje bardzo dobrym doświadczeniem. Współpraca między naszymi trenerami układa się naprawdę świetnie. Wszystko idzie zgodnie planem, dlatego o przygotowania naszej drużyny do sezonu jestem całkowicie spokojny – zapewnia Laszkiewicz.

źródło: JKH

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *