JESTEŚ UCZNIEM LUB STUDENTEM? PAMIĘTAJ O AKTUALIZACJI ULGI!

JESTEŚ UCZNIEM LUB STUDENTEM? PAMIĘTAJ O AKTUALIZACJI ULGI!

Przypominamy o ważnym obowiązku.

Do końca września uczniowie powinni zaktualizować swoje e-bilety przedstawiając w MZK legitymację szkolną ważną na rok szkolny 2020/2021. Studenci mają na to czas do końca października. Oczywiście przedłużenia ulgi można dokonać także po przekroczeniu tych terminów. Należy jednak pamiętać, że do czasu aktualizacji e-biletu korzystanie z przejazdów ulgowych jest niemożliwe.

 Zasada ta obowiązuje również w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie uczniowie i studenci mogą liczyć na bezpłatne przejazdy. Brak aktualizacji Karty Jastrzębianina powoduje jej nieważność, a więc obowiązek zapłaty za podróż. Przypomnijmy, że z Karty Jastrzębianina mogą korzystać mieszkańcy tego miast - uczniowie do 21 roku życia oraz studenci do 25 roku życia (studenci medycyny o rok dłużej). 

 Aktualizacji karty (przedłużenia ulgi) można dokonać w jastrzębskim Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej 1 oraz punkcie MZK znajdującym się w Małej Galerii przy Alei Piłsudskiego, a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim (Galeria Karuzela). Jest to możliwe także w punktach mobilnych MZK, które od kilku dni działają w naszym regionie. Dzisiaj, 23 września w Pszowie (Urząd Miasta), 24 września Rydułtowy (Rydułtowskie Centrum Kultury) i 25 września Żory (Centrum Przesiadkowe Dworzec Żory). Punkty są czynne w godz. 12.00-17.00.

Aktualizację Karty Jastrzębianina można zgłaszać wyłącznie w BOK MZK przy ul. Przemysłowej.

źródło: www.mzkjastrzebie.com

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *