Komplet zwycięstw w Karpackiej!

Komplet zwycięstw w Karpackiej!

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie odniosły komplet zwycięstw w ramach drugiej kolejki spotkań Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi! W miniony weekend nasz zespół znakomicie spisał się w turnieju w ukraińskim Nowojaworowsku i tym samym aktualnie prowadzi w „grupie białej” z dorobkiem 30 punktów.

Podopieczni Mariusza Bernackiego rozpoczęli zmagania od zwycięstw nad Knyżynką Kijów (6:3) i Podhalem Nowy Targ (6:2). W drugim dniu zawodów jastrzębianie nie dali szans Sokołowi Kijów (6:2) i rumuńskiej Olimpii Ploeszti (14:0), po czym na finiszu zwyciężyli CJHL Development Team (8:3).

W tabeli „grupy białej” JKH GKS prowadzi zdecydowanie z dorobkiem 30 punktów i przewagą aż dziesięciu oczek nad wiceliderem (1. JKH GKS – 30 pkt., 2. Sokół Kijów – 20 pkt., 3. Knyżynka Kijów – 15 pkt., 4. CJHL DT – 12 pkt., 5. Podhale – 10 pkt., 6. Olimpia – 3 pkt.). W drugiej z grup prowadzą Niedźwiadki Sanok.

Kadra na turniej w Nowojaworowsku: Kacper Michalski, Mateusz Mrowiec, Rudolf Kneifel, Michał Leszko, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Bartłomiej Stolarski, Paweł Walas, Sebastian Wojciechowski, Igor Hareńczyk, Adam Leśniok, Michał Kapiński, Mikołaj Osiadły, Czesław Pasoń, Filip Wojciechowski, Kacper Wolak i Wiktor Zając. Warto dodać, że nasza ekipa nie zmarnowała okazji i odwiedziła także pobliski Lwów, pozdrawiając nas spod pomnika Adama Mickiewicza.

W dniach od 7 do 9 lutego gospodarzem turnieju w ramach tych rozgrywek będzie Lodowisko Jastor. Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.