XXIII Sierpniowa Promenada Trzeźwości

XXIII Sierpniowa Promenada Trzeźwości

College Admissions Resume Help - authentic papers at affordable costs available here will make your studying into pleasure Let professionals accomplish their Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman zaprasza

Do All Paragraphs Need To Be Indented In An Essay - original essays at competitive prices available here will turn your studying into delight Papers and resumes at most affordable

family narrative essay English Essays For Sale how to outline master thesis online education and traditional education essay 25.08.2019 r.godz. 16:00 Jar Południowy
Wstęp wolny

cheap dissertation writing service The vice of cheap article writing began in nineties when internet was discovered and various academicians tried to exploit W programie:

  • prezentacja klubów trzeźwości: Klub Abstynentów ARKA, Jastrzębski Klub Trzeźwości Karlik,
  • stoiska z ulotkami informacyjnymi na temat działalności jastrzębskich klubów trzeźwości,
  • Ciuchcia zdrowia – warsztaty dla najmłodszych,
  • Strefa zabaw MEGAFRAJDA: animacje dla dzieci i dorosłych, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, artystyczne malowanie twarzy,
  • koncert Jarosława Wajka
  • recital Kacpra Kuszewskiego „Album Rodzinny”

We offer clients a reliable and affordable solution. visit here will bring peace of mind. Ciuchcia zdrowia – to projekt, który zapoznaje młodych ludzi z zasadami zdrowego stylu życia. W niedzielę na terenie Jaru Południowego stanie 8 stacji, na których będą czekały gry i pogadanki. Każdy uczestnik na zakończenie zabawy otrzyma certyfikat Krzepkiego Malucha i książeczkę zawierającą omówione tematy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-10 lat. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Koncert Jarosława Wajka – „Jutro jest… wtedy pochylisz się nad sobą”, to program muzyczny, którego autorem i wykonawcą jest Jarek Wajk, były wokalista kultowego w latach 90-tych zespołu Oddział Zamknięty.
Program artystyczny jest swego rodzaju pamiętnikiem Jarka Wajka, zapisem drogi Autora przez „sztuczne raje”, samotność, zwątpienie… opowieści o Drodze do Domu, Rodziny, Miłości… Drodze do Drugiego Człowieka i do Boga.
Autor śpiewa o tym, czym jest nałóg i jaka jest cena wejścia w piekło nałogu, wskazuje, gdzie należy szukać źródeł ucieczki w „sztuczne raje”. Mówi także o drodze wyjścia z problemu, na która składają się trzy, zdaniem artysty, niezbędne wręcz czynniki, a mianowicie: osobista chęć zmiany, miłość i wybaczenie ze strony bliskich osób oraz wiara, kontakt z Bogiem.

Medical Essay Editing Services of superior quality, we write APA,MLA research papers among other citation styles Recital Kacpra Kuszewskiego „Album rodzinny” to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga.
Pomysł zrodził się przy przeglądaniu starego rodzinnego albumu. Nieznajome postaci ze zdjęć aż się prosiły, żeby wymyślić im nowe, zabawne życiorysy. Niektóre piosenki były też inspirowane prawdziwymi historiami rodzinnymi twórców. W ten sposób powstała galeria nietuzinkowych postaci, niezwykłych miejsc i zdumiewających sytuacji, które zdarzyły się lub mogły się zdarzyć naszym dziadkom. Dowcipne teksty, mimo że opisują sprawy sprzed lat, mocno nawiązują do obecnej rzeczywistości. Nie brakuje również utworów bardziej nastrojowych, lirycznych, z nutką nostalgii.
Recital przeplatany jest konferansjerką, na którą składają się m.in. cytaty z poradników deklamatoryki z początku XIX wieku, fragmenty podręcznika dobrych manier czy anegdoty rodzinne, które wywołują salwy śmiechu publiczności.

history dissertation online I Always Do My Homework Late writing a good abstract for dissertation written persuasive speeches WYSTĘPUJĄ:
-Kacper Kuszewski – wokal
oraz zespół muzyczny w składzie:
-Tomasz Krezymon – fortepian,
-Konrad Kubicki – kontrabas,
-Jacek Namysłowski – puzon, flet

Komentarze są wyłączone.