Młodzież: wyniki (7-9 września)

Udany weekend za młodzieżowymi zespołami GKS-u Jastrzębie, które wygrały osiem z jedenastu spotkań. Zapraszamy na podsumowanie wszystkich meczów.

I liga wojewódzka A1 Junior „InterHall”
Ruch Chorzów – GKS Jastrzębie 5:0 (2:0)

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała – Andrzej Kłoda, Jakub Antczak, Przemysław Pastuszak, Adam Fojcik (72. Szymon Kunina), Grzegorz Lisiński-Okoń (46. Jakub Janusz), Filip Łukasik (72. Szymon Kondziołka), Marcin Bober (46. Daniel Głuszek), Daniel Gryman, Szymon Kuś, Dawid Chochulski.
Trener: Wojciech Kania

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr C Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie – Unia Książenice 5:2 (3:1)
Bramki dla GKS-u: Igor Kłapyta x2, Paweł Ordziński x2, Kamil Morek

GKS Jastrzębie: Wiktor Matysiak – Jakub Kalisz, Paweł Ordziński, Kevin Dumanowski, Maksymilian Wilkus, Przemysław Wienczirsz, Alex Polok, Filip Chruszcz, Igor Kłapyta oraz Aleksander Widera, Kamil Morek, Adam Krosny, Kacper Rentflejsz.
Trener: Adam Śmigielski

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr B Rybnik” Grupa 2
GKS Jastrzębie – Sygnały Gotartowice 1:1 (1:1)
Bramka dla GKS-u: Oliwier Zawierucha

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica – Oliwier Zawierucha, Dawid Bajko, Bartosz Skrobiś, Borys Siekaniec, Dominik Marszałek, Adam Naklicki, Jakub Weisberg, Bartosz Kubczak oraz Nikodem Przybylski, Karol Morcinek, Julian Breś, Cyryl Machciński.
Trener: Mirosław Kawecki

I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie – MKS Mysłowice 3:1 (3:1)
Bramki dla GKS-u: Jakub Tomera x2, Sebastian Sobol

GKS Jastrzębie: Jakub Szczepanik – Jakub Tomera, Kamil Myśliwiec (46. Kacper Matras), Szymon Kołodziej (85. Kacper Olszok), Hubert Kamieński, Patryk Oślizło (44. Miłosz Świst), Sebastian Sobol, Oskar Polak (75. Sebastian Konieczny), Jakub Kupiec, Jakub Bednarek (46. Hubert Sierota), Jakub Sitko
Trener: Kamil Pająk

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Patryk Pęcherczyk, Przemysław Małkowski

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski – Dawid Wojnarek (46. Michał Zdunek), Kajetan Domański, Szymon Laskowski (75. Sebastian Jaskuła), Krystian Kaczmarczyk, Filip Moiczek, Karol Grudzień (54. Patryk Pęcherczyk), Jakub Tarała, Kacper Waleczek, Przemysław Małkowski, Daniel Szymczak.
Trener: Adam Śmigielski

III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2008 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie – LKS 07 Markowice 3:0 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Dawid Pietrek x2, Karol Morcinek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus – Bartek Syrek, Marcin Zalewski, Jakub Dudek, Bartosz Kubczak, Dawid Pietrek, Jakub Kapciak, Błażej Kocoń, Oliwier Szczotka oraz Piotr Woźnica, Karol Morcinek, Bartosz Skrobiś, Dominik Marszałek, Iwo Wąsik.
Trener: Mateusz Wrana

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
BBTS Podbeskidzie – GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Kacper Matras, Miłosz Misala

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki – Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Kacper Drobot, Kacper Rejbicz, Maciej Norek, Kamil Osiak, Miłosz Misala, Kacper Matras, Mateusz Jany, Bartosz Zborowski oraz Miłosz Śnieżek, Jakub Bednarek, Wiktor Szyszko, Kamil Śmigielski, Oskar Kołodziej, Dawid Kania.
Trener: Andrzej Myśliwiec

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr A Rybnik” Grupa 1
GKS Jastrzębie – RKP SP ROW II w Rybniku 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Oskar Adamowicz, Kacper Zalewski

GKS Jastrzębie: Piotr Koszmider – Wiktor Sosna, Szymon Kucharski, Dawid Stencel, Paweł Podgórski, Kacper Zalewski, Arkadiusz Oślizło, Dawid Omyła, Iwo Reguła oraz Krzysztof Olborski, Oliwier Smyła, Jakub Niegosz, Oskar Adamowicz, Szymon Ceremon.
Trener: Jarosław Grycman

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr C Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie – KS II Szczerbice 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Adam Naklicki x2

GKS Jastrzębie: Franciszek Lorenz – Mateusz Piotrowski, Michał Maj, Jakub Kwiatkowski, Jakub Jędryka, Kacper Plata, Adam Naklicki, Adrian Kotas, Szymon Kawka oraz Wiktor Brachaczek, Tymoteusz Wolański, Jakub Stasiak, Alan Zając, Krzysztof Spandel, Borys Kozieł.
Trener: Mateusz Wrana

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
Żywiecka APN – GKS Jastrzębie 1:3 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Oskar Drzyzga, Mateusz Brzyszkowski, Oliwier Polak

GKS Jastrzębie: Olivier Misztal – Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Mateusz Brzyszkowski, Xavier Elijasz, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwier Polak, Kamil Kwiatkowski, Alan Adekoya oraz Kacper Zapała, Łukasz Dubilis, Cyryl Markowski, Robert Miłkowski, Aleksander Klimczyk, Szymon Lerch, Paweł Rutkowski.
Trenerzy: Dariusz Kłus, Grzegorz Lada

III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2007 Rybnik” Grupa 3
RKP SP ROW w Rybniku – GKS Jastrzębie 1:6 (0:3)
Bramki dla GKS-u: Oskar Drzyzga, Oliwier Polak, Miłosz Budnicki, Mateusz Brzyszkowski, Karol Łęgosz, Szymon Porwisz

GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Szymon Porwisz, Oskar Benek, Oskar Hojka, Szymon Bednorz, Igor Konieczny, Karol Łęgosz, Ksawier Ciszek, Miłosz Budnicki oraz Szymon Herman, Oliwier Polak, Oskar Drzyzga, Mateusz Brzyszkowski.
Trener: Grzegorz Łukasik

Źródło: GKS Jastrzębie