pujcka do 10000kc online pujcka ihned Jablonné nad Orlicí nebankovní pujcky online Kdyně wustenrot půjčky nebankovní pujčky bez registru

Złapani z narkotykami!

W ręce jastrzębskiej policji trafiło dwóch mężczyzn- 19- latek, u którego znaleziono dwa zwitki papieru z marihuaną oraz 27- latek, u którego znaleziono dwa woreczki foliowe- jeden z marihuaną, a drugi z białym proszkiem.

Jak czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu: „19- letni Jastrzębianin wpadł w ręce policjantów w rejonie Osiedla Zofiówka. Łączna waga zabezpieczonej marihuany wyniosła 2,38 grama.

Z kolei w poniedziałek, około godziny 23:00, policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego podczas patrolowania ulicy Wielkopolskiej zauważyli mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, wobec czego stróże prawa przystąpili do jego legitymowania. W trakcie kontroli osobistej mundurowi znaleźli w tylnej kieszeni spodni woreczek z suszem roślinnym oraz drugi woreczek z białym proszkiem. Po przebadaniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że to także marihuana.”

Zarówno pierwszy jak i drugi mężczyzna odpowie przed sądem, który zadecyduje o ich dalszym losie.

Foto: Policja Jastrzębie

 

 

Brak komentarzy.

Leave a comment