Nie daj sobie dmuchać w Kaszę | Jas24Info

Nie daj sobie dmuchać w Kaszę

O prawie prosto i ciekawie rozmawiamy z Łukaszem Kaszą – prawnikiem zajmującym się obsługą prawną przedsiębiorstw. Z wyróżnieniem ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagielońskiego, absolwent Szkoły Prawa Amerykańskiego. Członek Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej. Założyciel i redaktor portalu prawoprosto.pl. Łukasz Kasza udziela się także w samorządzie terytorialnym – jest Przewodniczącym Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Już sama nazwa naszego cyklu informacyjnego sugeruje, że chcemy mówić o prawie w sposób prosty i ciekawy. Jest odpowiedzią na społeczne zainteresowanie mieszkańców nie tylko Jastrzębie-Zdroju. Projekt stworzony aby rozszerzać świadomość prawną społeczeństwa.

great post to read Zarzuty apelacji karnej – gros ludzi szuka prawnika i oczywiście jest to w porządku ale warto być świadomym jak ta sprawa jest prowadzona, jak się buduję apelację, czym są poszczególne zarzuty.

 

write request raise letter Professional Microbiology Case Study Help phd thesis business process management essay writing tools online Jak napisać testament – najważniejsze kwestie formalne, co zrobić aby testament się ostał.

web link Co zrobić gdy wzywają nas na świadka – jeżeli przychodzi wezwanie na rozprawę, żeby zeznawać jako świadek, to wtedy pojawiają się pytania i wątpliwości, co mnie tam spotka.

 

Read and Download Ghostwriter Ders Free Ebooks in PDF format - 90 MIATA WIRING DIAGRAM 8TH GEN CIVIC MAINTENANCE SCHEDULE 88 ISUZU TROOPER TRANSMISSION BOOK Pozew o alimenty – jak pisać pozew o alimenty, bardzo bolesny temat ale bardzo często pojawiający się w zawodzie prawnika. 

Umowy zawierane z nie przedsiębiorcami – jedną z najważniejszych umów zawieranych z nie przedsiębiorcami jest zakup samochodu. Taka umowa rodzi bardzo dużo konfliktów, problemów, niepewności, wizyt u prawnika itp.

Get More Info Jak odnaleźć firmę w Internecie – jak znaleźć, sprawdzić, namierzyć, uzyskać informację na temat przedsiębiorstwa w Internecie. 

Affordable article Write Personal Statement Services from native English experts. Increase traffic to your website the easy way. Hate w Internecie – Grupy ludzi wpisujące anonimowo brednie, obraźliwe rzeczy. To jest plaga, która dotyka praktycznie każdego państwa, każdych struktur, każdych społeczności. 

Professional Short Essay On Louisiana Purchase by native English writers. Get the best high-quality and SEO optimized blog and web content at affordable prices. Odrzucenie spadku – niestety nie jest tak, że otrzymanie spadku jest to zawsze coś korzystnego. Często bywa, że po zmarłej osobie pozostają tylko długi. Odrzucenie spadku jest powiązane z tym, że my z tego spadku rezygnujemy.

 

Rękojmia czy gwarancja? – ważna rzecz, która niekiedy nam umyka, czyli czym różni się gwarancja od rękojmi. Warto znać różnicę, aby móc z nich korzystać.

 

Odstąpienie od umowy – oddawanie towaru zakupionego przez Internet. Jak to działa, czy można odstąpić od umowy tylko przez Internet, czy tylko w zwykłym sklepie.

 

Znalezione nie kradzione – hasło funkcjonujące w społeczeństwie, które tak do końca nie odzwierciedla stanu prawnego.