Autobusem na Kosmiczny Mecz za darmo i Nowe przystanki w Żorach

Po raz pierwszy w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz z udziałem
sportowców, gwiazd telewizji, kabaretu i muzyki. 12 stycznia w siatkarsko-koszykarskim pojedynku zobaczymy m.in. członków kabaretu Paranienormalni i Czesuaf, Kabaret Młodych Panów, Zygmunta Chajzera, Irka Bieleninika, czy Sławka Uniatowskiego. Będzie także: zespół Piersi, Marek Plawgo, Kamil Kosowski, Sabina Jeszka oraz gwiazdy Jastrzębskiego Węgla. Wszystko okraszone komentarzem Tomasza Zimocha.

Początek imprezy o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. Tradycyjnie dochód z imprezy zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli na nie dojechać bezpłatnie korzystając z wszystkich linii MZK.
Darmowe przejazdy obowiązują 12 stycznia pomiędzy godz. 13.00-16.00 za okazaniem biletu wstępu na Legendarny Kosmiczny Mecz.

Nowe przystanki w Żorach
Przystanki znajdują się w obrębie strefy przemysłowej pomiędzy przystankami „Al. Jana Pawła II –Bajerówka” i „Al. Jana Pawła II – Gajowa”. Od 1 stycznia, w kierunku z Żor        do Jastrzębia-Zdroju, obsługiwać je będą linie: 101, 102 i 105.
Zmiany na liniach 308A i 308C
Linia 308A – pojawią się dwa dodatkowe kursy: godz. 18.15 z przystanku „Męczenników
Oświęcimskich Szkoła” w kierunku „Suszec Piaskowa Osiedle” oraz o godz. 18.50 z przystanku „Suszec Piaskowa Osiedle” do przystanku „Męczenników Oświęcimskich MŁYN”. Autobusy będą kursować także w soboty i niedziele.
Ponadto o 5 minut przyspieszony zostanie kurs z przystanku „Suszec Piaskowa Osiedle” z godz. 6.20 na 6.15 w dni robocze nauki szkolnej i w dni robocze wolne od nauki.
Linia 308C – liczba kursów zmniejszy się o dwa. Znika kurs o godz. 18.15 z przystanku
„Męczenników Oświęcimskich Szkoła” w kierunku Mizerowa oraz o godz. 18.55 z przystanku „Mizerów PGR” w kierunku Żor. Po zmianach linia 308C będzie kursowała tylko w dni robocze.
Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał od 1 stycznia.

Komentarze są wyłączone.