půjčky pro lidí s nízkým příjmem pujcka do hodiny bez registru pujcky online Kamenice nad Lipou pujčka do výplaty bez náhledu do registru úrokové sazby na půjčky půjčka ihned o víkendu

BĄDŹ BOHATEREM NA WSPÓLNYM PODWÓRKU I SPRZĄTAJ PO SWOIM BURKU.

Kilka dni temu w internecie rozgorzała dyskusja na temat nieczystości pozostawianych przez psy i ich właścicielach na osiedlowych trawnikach, skwerach zielonych. Niestety widok trawników mówi o tym, że zdecydowana mniejszość sprząta po swoich pupilach. Z dyskusji wynika, że przecież oczywisty jest fakt, że powinno się sprzątać po pupilach tak po prostu- a dodatkowo przemawiają za tym argumenty . Sprzątanie po psie to nie tylko kwestia utrzymania czystości i estetycznego wyglądu miejsc publicznych. Chodzi również o zdrowie innych ludzi oraz zwierząt. Odchody czworonogów mogą zawierać szkodliwe bakterie, takie jak pierwotniaki czy larwy licznych pasożytów. W tym wypadku szczególnie narażone są dzieci oraz inne psy.
Posiadanie psa wiąże się z wieloma obowiązkami. Nie chodzi jedynie o karmienie, zabawę czy wyprowadzanie go na spacer. Musimy liczyć się także z tym, że trzeba posprzątać jego kupę 💩💩💩 to niestety nasz „ZASRANY OBOWIĄZEK ” .
Postanowiliśmy wyciągnąć wnioski z tej dyskusji i zorganizować akcję BĄDŹ BOHATEREM NA WSPÓLNYM PODWÓRKU I SPRZĄTAJ PO SWOIM BURKU. mieszkańcy MOGĄ WRZUCAĆ NA WYDARZENIE ZDJĘCIA ZE SWOIMI PUPILAMI – potem udostępniają je na swojej osi z napisem JESTEM BOHATEREM SWOJEGO PODWÓRKA I SPRZĄTAM PO SWOIM PSIE, A WY? Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/308903983154916/
Sklep zoologiczny Animals przy ul. Mazowieckiej zorganizowała dla uczestników zestawy do sprzątania po pupilu oraz dla zwierzaków przysmaki. Rodzice z dziećmi, którzy wezmą udział w akcji otrzymają medale i dyplomy!
Dodatkowo wspólnie z Fundacją Otoz Animals będziemy zachęcać do wspierania organizacji 1% z podatku. Wystosowaliśmy także pismo do Straży Miejskiej, która byłą wywoływana kilka razy w dyskusji – w jaki sposób walczy z mieszkańcami, któzy nie sprzątają po zwierzętach, ile mandatów , upomnień wręczyli z takich sytuacji.

Ewelina Auguścik 

Komentarze są wyłączone.