DO KAŻDEGO KOSZTORYSU NALEŻY SIĘ DOPŁATA!

DO KAŻDEGO KOSZTORYSU NALEŻY SIĘ DOPŁATA!
przekonał się o tym Pan Jacek z Żor.
Często zdarzają się sytuacje, gdy dostajemy np. 4000 zł na naprawę samochodu, naprawiamy go za np. 2000 zł i jesteśmy zadowoleni, bo „zarobiliśmy”. Wtedy nie zwracamy już uwagi na to, że każdy kosztorys naprawy jest zaniżony i należy się wyższe odszkodowanie niż wspomniane już w przykładzie 4000 zł. Przykładem jest Pan Jacek z Żor, który zgłosił się do Kancelarii w celu uzyskania dopłaty do kosztorysu.
Pan Jacek miał stłuczkę z winy innego kierowcy w lutym 2013r. Ubezpieczyciel wycenił naprawę samochodu na 8504,45 zł. Samochód naprawił za niecałe 5200 zł.

 

Na początku roku po kontakcie telefonicznym – pomimo upływu czasu (prawie 3 lata od stłuczki) oraz faktu, że sprzedał już ten samochód, okazało się, że istnieje możliwość weryfikacji kosztorysu. Przesłał dokumenty potrzebne do opinii naszego rzeczoznawcy. Okazało się, że kosztorys jest zaniżony!!! Niestety Pan Jacek nie zdecydował się na sprawę w sądzie. Zaproponowaliśmy Mu więc, że odkupimy od Niego tę szkodę i dostał od Kancelarii 1600 zł na drugi dzień po podpisaniu dokumentów.

Zaniżenie kosztorysu wynika z faktu, że zawiera CZĘŚCI ZAMIENNE (tańsze) zamiast CZĘŚCI ORYGINALNYCH (droższych) oraz zaniżone stawki za ROBOCZOGODZINĘ-pracę lakiernika oraz blacharza (zamiast 100-150 zł/godzinę np. 53 zł jak u Pana Jacka).
Jeżeli miałeś stłuczkę do 3 lat wstecz prześlij nam 3 dokumenty( biuro@odszkodowaniaeliza.pl )w celu bezpłatnej weryfikacji:
– kosztorys
– decyzję kończącą likwidację szkody (W związku ze szkodą nr… przyznajemy… zł)
– ksero dowodu rejestracyjnego.

decyzja

Dowod_REJ

 

 

jasinska

KANCELARIA ODSZKODOWAŃ Eliza Jasińska | ul. Wielkopolska 22, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

e-mail: biuro@odszkodowaniaeliza.pl

 tel: 510-141-031 | www.odszkodowaniaeliza.pl

 

 

fb_icon_325x325

 

 

 

 

 

pod artykułem nie publikujemy komentarzy

Brak komentarzy.

Leave a comment