pujcka online Zlín pujčka 15000 ihned ná účet rychlá pujcka online Paskov pujcka online Karlovy Vary rychlá online pujcka Bystřice pod Hostýnem

Jeśli jedziesz do Katowic to uważaj na zmiany w organizacji ruchu!

Już w najbliższy czwartek (15.08) centralne obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach! Ale wcześniej próba generalna, która zaplanowana jest na dzisiaj (9.08).

Dzisiaj od godz. 20.00 nastąpi zamknięcie ruchu na odcinku DK79 od skrzyżowania z ul. Lwowską do ul. Olimpijskiej. Od godz. 22.00 całkowicie wyłączone z ruchu mogą zostać następujące ulice: DK79 ul. Bagienna, Roździeńskiego, Rondo i ul. Korfantego do ul. Telewizyjnej. Na skrzyżowaniu ul. Misjonarzy Oblatów z ul. Katowicką wprowadzone zostanie ręczne kierowanie ruchem, a 10 sierpnia od ok. godziny 1.00 ciąg komunikacyjny zostanie całkowite zamknięty. Ruch w tunelu będzie odbywał się tylko w kierunku Sosnowca, natomiast ok. godz. 1.00 tunel może zostać całkowicie zamknięty.

15 sierpnia 2019 roku w Katowicach odbędą się centralne obchody Święta Wojska Polskiego, w których udział wezmą żołnierze oraz pojazdy sił zbrojnych.

W związku z tym w okresie 14 – 15 sierpnia nastąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym w miejscu organizacji obchodów, a w szczególności na DK79 ul. Bagienna, Roździeńskiego i Korfantego oraz na ulicach przyległych.

14 sierpnia od god. 20.00 do 15 sierpnia do ok. godz. 18.00 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną następujące ulice:

– DK79 ul. Bagienna od skrzyżowania z ul. Lwowską do węzła z ul. Murckowską;

– DK79 od skrzyżowania z ul. Lwowską, Bagienną i Roździeńskiego, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka, ul. Korfantego do Placu Alfreda;

– ul. Chorzowska od skrzyżowania ul. Sokolskiej do Ronda im. gen. Jerzego Ziętka;

– Strefa Kultury;

– skrzyżowanie ul. Misjonarzy Oblatów z ul. Katowicką (nastąpi ręczna regulacja ruchem, całkowite zamknięcie w dniu 15 sierpnia od ok. godz. 1.00);

– tunel pod Rondem (ruch będzie odbywał się tylko w kierunku Sosnowca, natomiast w dniu 15 sierpnia od godz. 8.00 tunel zostanie zamknięty).

info: Radio 90

Komentarze są wyłączone.