mobil půjčka 2000kč pujckomat online zadost nebankovní půjčky tábor online nebankovní rychlé pujcky ihned Děčín pujcka co da kazdemu

Komunikacja zastępcza na terenie kilku gmin

Jak już informowaliśmy, problemy komunikacyjne pojawiły się w poniedziałek 11 lutego. Wówczas w pracy nie zjawili się kierowcy PKM Jastrzębie. Przedsiębiorstwo obsługuje część tras w Jastrzębiu- Zdroju i gminach ościennych oraz w Czerwionce-Leszczynach i Żorach.

Obecnie w Jastrzębiu-Zdroju i najbliższej okolicy problemy występują na ok. 30% tras. Nieco ponad połowę zapewnia firma Warbus, natomiast kolejne kilkanaście procent kursów to już komunikacja zastępcza zorganizowana przez MZK.

W Czerwionce-Leszczynach i Żorach problemy występują na ok. 40% tras. Tutaj w zabezpieczeniu komunikacji pomaga firma Mikrus. Aktualny, tymczasowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej MZK oraz w aplikacji mobilnej MyBus. Co ważne, po korekcie elektronicznego systemu obsługi pasażerów, tablice przystankowe wyświetlają jedynie kursy, które są aktualne, a więc należy spodziewać się przyjazdu autobusu.

Ponadto w Biurze MZK trwa dyżur. Informacje udzielane są telefonicznie, a także za pośrednictwem komunikatora Messenger widocznego na stronie internetowej MZK.

Komentarze są wyłączone.