ODWOŁANO/ZATRZYMANO!

ODWOŁANO/ZATRZYMANO!

Odwołano/zatrzymano!- dokładnie taka adnotacja widnieje w rubryce określającej sposób zakończenia poszukiwań. Wczoraj jastrzębscy policjanci spowodowali, że z listy osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zniknęło kolejne nazwisko.

Każdego dnia kryminalni wielokrotnie sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości stosują jednak różnego rodzaju sztuczki mające zmylić policjantów. Widać, nie zawsze skutecznie, ponieważ wczoraj kolejna osoba trafiła w ręce kryminalnych.


Zgodnie z poleceniem sądu do aresztu śledczego trafiła więc 46- letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Spędzi tam najbliższe miesiące, rozmyślając nad swoim postępowaniem.


Przypominamy! Zgodnie z art. 280 kpk ostrzega się każdego o odpowiedzialności karnej za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce. Równocześnie też, wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji, prokuratora lub sądu.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *