„Pikantni” spektakl komediowy dla dorosłych

„Pikantni” spektakl komediowy dla dorosłych

Zapraszamy na spektakl komediowy
„Pikantni”

13.11.2019 r. godz. 17:30 i 20:15
Kino „Centrum”

„Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Występują: 
Doris – Monika Dryl (zmiana obsady)
Bea – Anna Mucha
Christoph – Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

Bilety w cenie 95 zł dostępne w kasie kina „Centrum” oraz w sprzedaży online http://adria-art.pl/miasto/jastrzebie-zdroj/

info prasowe :mok jastrzebie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *