POLICYJNY HELIKOPTER I DRON UCZESTNICZY W POSZUKIWANIACH 30-LATKA

POLICYJNY HELIKOPTER I DRON UCZESTNICZY W POSZUKIWANIACH 30-LATKA

Nadal trwają poszukiwania zaginionego Tomasza Herman. Wczoraj w Kaczycach – powiat cieszyński, kontynuowane były poszukiwania zaginionego 30-latka z Jastrzębia-Zdroju. W akcji wykorzystywany był między innymi policyjny helikopter Sokół oraz dron.

Tomasz Herman, 30-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wyjechał z domu w dniu 27 maja 2020 roku. Rodzina zgłosiła zaginięcie w sobotę tj. 27 maja 2020 roku. Od tamtej pory mundurowi poszukują mężczyzny, który nadal nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Wczoraj mundurowi poszukiwali zaginionego w Kaczycach-powiat cieszyński. Policjanci wydziału kryminalnego pozyskali informację, iż mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscowości Kaczyce nad rzeką Olzą. W poszukiwania po stronie polskiej z powietrza zaangażowany był helikopter SOKÓŁ. Policja z Czech po czeskiej stronie Olzy poszukiwała zaginionego przy pomocy drona. Ze względu na wysoki poziom wody i silne nurty rzeki nie mogli czynności podjąć płetwonurkowie.


Przypominamy: Zaginiony to 30-latek.
Rysopis zaginionego: wzrost 190 cm, krępej budowy ciała, oczy szaro niebieskie, włosy: krótkie ciemny blond.
Ubiór zaginionego: spodnie dresowe oraz bluza koloru ciemnego, czerwone adidasy.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzebiu-Zdroju– tel. 47 85 54 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *