“POSŁUCHAJ ZNANEGO CZŁOWIEKA...” - START NOWEJ KAMPANII

“POSŁUCHAJ ZNANEGO CZŁOWIEKA...” - START NOWEJ KAMPANII

“Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”- tak brzmi pełna nazwa kampanii mającej na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Jej bohaterami będą znane i lubiane osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, które skomentują zaprezentowane im filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Pomysłodawcami i organizatorami akcji są policjanci zajmujący się profilaktyką w zakresie ruchu drogowego. Przed nami długi weekend, a potem wakacje, dlatego właśnie teraz chcemy zainaugurować ten projekt.

Jutro tj. 10 czerwca o godz. 11.00 w auli im. aspiranta Policji województwa śląskiego Jana Kali odbędzie się inauguracja kampanii policjantów śląskiej drogówki pn. “Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. W wydarzeniu obok mundurowych udział weźmie kilkanaście znanych i lubianych osób ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów. Wśród tych osób znaleźli się m.in. mistrzowie kierownicy: trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz oraz motocyklista Maciej Giemza, uczestnik Rajdu Dakar, zdobywca szóstego miejsca w klasyfikacji debiutantów. Zaproszone do udziału w kampanii znane osoby podjęły się nietypowego zadania. Każda z nich skomentowała filmy przedstawiający autentyczne, niewłaściwe zachowania kierowców na śląskich drogach. Zawodowcy, profesjonaliści i autorytety w swoich dziedzinach poświęciły swój cenny czas i zdalnie włączyły się w stworzenie kampanii. Byli również i Ci, którzy odwiedzili nas osobiście. Wraz ze startem akcji, komentowane materiały filmowe będą cyklicznie udostępniane na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych śląskiej Policji.

Osobami do kontaktu w sprawie tego przedsięwzięcia są policjanci z WRD KWP w Katowicach: podkom. Tomasz Bratek nr tel. 609 568 567 i st. sierż. Adam Jakubczyk nr tel.798 032 070.

Zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie inauguracyjne.

Spot kampanii

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *