POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia 2020 roku na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada z ulicą Mazurowiec. 60-letni kierujący VW najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który znajdował się na drodze dla rowerów. W wyniku potrącenia śmierć poniósł 85-letni mężczyzna. Świadkowie posiadający zapisy monitoringów samochodowych lub osoby posiadające informacje na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia 2020 roku na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada z ulicą Mazurowiec. 60-letni kierujący VW najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który znajdował się na drodze dla rowerów. Niestety, obrażenia ciała, jakich doznał jastrzębianin, okazały się zbyt poważne. Mimo udzielonej pomocy oraz błyskawicznym przewiezieniu mężczyzny do szpitala – 85-latni mężczyzna zmarł.
W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. W szczególności prosimy o kontakt kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia, około godziny 11.30 ulicą 11 Listopada. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 47 85 842 00 lub 47 85 543 82.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *