Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęte

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęte


     W piątek o godzinie 9:30 rozpoczął się pierwszy trening naszegozespołu w nowym roku. Na boisku przy ul. Kościelnej, gdzie odbyły się inauguracyjne zajęcia, pojawiło się 24 zawodników.

Pierwszy trening miał charakter testów szybkościowo-wydolnościowych, wktórych zawodnicy uczestniczyli w podziale na pięć grup i w sumie trwałon ponad trzy godziny. W zajęciach udział wzięło 23 zawodników, a Wojciech Łaski po kontuzji mięśni brzucha trenował indywidualnie.

Ponadto w testach szybkościowych nie uczestniczył Michał Bojdys, który dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji kolana i wziął udział jedynie w teście wydolnościowym.
Z kadry GKS-u Jastrzębie z rundy jesiennej w treningu udziału nie wzięli Dominik Sokół, którego wypożyczenie z Radomiaka Radom zostało skrócone, a także Michał Rutkowski, wypożyczony na rundę wiosenną do drugoligowej Garbarni Kraków. Nie było również Łukasza Gajdy, który najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do zespołu z niższej ligi oraz Michała Zabielskiego, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Nieobecny był także Adam Wolniewicz, wracający do zdrowia pokontuzji.
Kadra GKS-u Jastrzębie na pierwszych zajęciach:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Leonid Otczenaszenko, Mariusz Pawełek
Obrońcy: Michał Bojdys, Mateusz Bondarenko, Dominik Kulawiak, MateuszSłodowy, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski, Szymon Zalewski.
Pomocnicy: Lukas Bielak, Farid Ali, Jakub Apolinarski, Tomasz Dzida,Daniel Feruga, Kamil Jadach, Wojciech Łaski, Marek Mróz, Michał Mydlarz,Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Łukasz Zejdler.
Napastnicy: Daniel Rumin, Daniel Szczepan.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *