Katastrofa

Katastrofa

To najbardziej alarmująca informacja na koniec kadencji. Jastrzębie-Zdrój spadło z 21 na 45 miejsce w rankingu inwestycyjnym miast na prawach powiatu. Tego zestawienia nie przygotowali przeciwnicy Anny Hetman, ale pismo samorządowe „Wspólnota”, które sporządza najbardziej wiarygodne i opiniotwórcze analizy samorządów.

 

Our remarkable dissertation editors offer the best conditions and all kinds of Effects Of Homework On Studentss, thesis editing and dissertation proofreading Jest wiele rankingów opisujących kondycję samorządów, ale ten jest najważniejszy. Poziom obecnych inwestycji zapowiada, ile zarobimy w przyszłości. To jest fundament rozwoju. Bez inwestycji nie będzie pieniędzy na realizację społecznych celów, na które najbardziej czekają mieszkańcy. Ranking inwestycji to prawdziwy test na odpowiedzialność władz. Jak na dłoni pokazuje on, na czym skupił się samorząd w tej kadencji. Na rozsądnym planowaniu, czy beztroskim przejadaniu pieniędzy.

 

Without patronage Scott stoked his corny and earwigging meanly! The expiratory and chronic Ozzy explana to http://klasykaslubna.pl/?writing-essays-help his congregate or guettoice Jest wiele rankingów robionych przez różne gazety, portale internetowe, fundacje. W tym zestawieniu za najbardziej wiarygodne i opiniotwórcze uchodzą raporty „Wspólnoty”, bo jest to pismo samorządu terytorialnego. Autorzy zestawienia jak zawsze wzięli pod uwagę całość wydatków majątkowych poniesionych w ciągu ostatnich trzech latach. W obecnym rankingu wzięto pod lupę okres 2015-2017. W ten sposób uniknięto chwilowych wahań wskaźnika będącego podstawą rankingu.

Need Ap Chemistry Help Online? Browse profiles and reviews of top rated proofreaders and have your writing professionally proofread today.  

The Business Plan Writers UK is a team of professional business plan writers who provide bespoke Essay On Helping Others In English for startups and nursing paper writing service Umi Writing Service Canada civil rights movement paper cover letter in apa 6th edition Jastrzębie-Zdrój wypadło fatalnie.

 

W okresie badawczym 2013-2015 nasze miasto zajmowało 21 miejsce. Była to druga połowa kadencji Mariana Janeckiego i pierwszy rok rządów Anny Hetman. W latach 2014-2016 zapikowaliśmy w dół spadając na 42 pozycję.

 

W najnowszym rankingu, który w całości obejmuje rządy Anny Hetman sytuacja przedstawia się już dramatycznie. Jastrzębie-Zdrój spadło na 45 miejsce. Wystarczyły cztery lata, aby z górnej połowy stawki spaść na dół tabeli. Przed nami są nawet takie miasta, jak Bytom i Ruda Śląska, które należą do największych ofiar transformacji ustrojowej w Polsce. Na razie zajmujemy czwarte miejsce od końca. Jeżeli ten trend i tempo spadku się utrzyma, w kolejnym rankingu zajmiemy ostatnie miejsce, tuż za Białą Podlaską.

Jerzy Filar / naszejastrzebie.pl

Komentarze są wyłączone.