Pół wieku temu Amstrong postawił pierwsze kroki na Księżycu

Pół wieku temu Amstrong postawił pierwsze kroki na Księżycu

Visit ace Hydrology Assignment Help where you post your homework, and qualified scholars will do it for you. You can check any acemyhomework review online, – To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości – powiedział Neil Armstrong 50 lat temu po wylądowaniu na powierzchni Księżyca. W tym samym dniu – 20 lipca 1969 – o godzinie 22.56 Neil Armstrong jako pierwszy człowiek postawił nogę na księżycu, a zaraz po nim na powierzchni Księżyca pojawił się Edwin Aldrin. Dowódca amerykańskiej misji Apollo 11 był pierwszym człowiekiem, który stanął na srebrnym globie. Razem z nim w misji wzięli udział Michael Collins i wspomiany Edwin Aldrin.

Website go sites Quality web content, or a lack thereof, can make or break your business > Learn Misja Apollo 11 była zwieńczeniem programu Apollo przygotowującego NASA do lądowania na księżycu. W późniejszych latach amerykańscy kosmonauci sześciokrotnie lądowali i spacerowali po powierzchni księżyca.

Visit ace http://www.budowlanijazowsko.pl/?persuasive-speech-on-police-brutality where you post your homework, and qualified scholars will do it for you. You can check any acemyhomework review online, 16 lipca Apollo 11 wystartował z Przylądka Kennedy’ego na Florydzie. Celem wyprawy było: „przeprowadzenie załogowego lotu na Księżyc, wylądowanie i powrót na Ziemię”. Pojazd składał się z modułu dowodzenia i modułu serwisowego „Kolumbia” oraz przedziału księżycowego „Orzeł”

read review foto NASA

Bush summary: Do my math My Essay For Me for where can i buy a speech me. Komentarze są wyłączone.