RADOSŁAW SAWICKI PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z JKH

RADOSŁAW SAWICKI PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z JKH

Radosław Sawicki będzie w kolejnym sezonie nadal reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie. Umowa z 24-letnim napastnikiem rodem z Sanoka została przedłużona do końca przyszłego sezonu.

W minionym sezonie popularny „Sawi” był jednym z odkryć w ekstralidze. W 49 meczach zdobył 25 goli i asystował przy 24, co czyniło go drugim najlepszym Polakiem w punktacji kanadyjskiej w barwach JKH GKS Jastrzębie. Z kolei liczba bramek plasowała go na drugiej pozycji wśród snajperów ekipy trenera Roberta Kalabera. 

Dodajmy, że Radosław Sawicki zapisał się także w historii jastrzębskiego hokeja jako autor gola nr 2100 w dziejach występów naszych zawodników ekstralidze. „Sawi” uczynił to w listopadowym spotkaniu z Energą Toruń (8:2). Przypomnijmy, że Sawicki dołączył do JKH GKS przed rokiem, opuszczając GKS Katowice.

– Radosław Sawicki pokazał się w minionym sezonie z bardzo dobrej strony i można powiedzieć, że „odbudował się” w Jastrzębiu. To zawodnik, który wciąż chce się rozwijać i dlatego warto na niego nadal stawiać – powiedział dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *