Ruszył proces akredytacyjny na mecz z Arką

Ruszył proces akredytacyjny na mecz z Arką

Informujemy, że rozpoczął się proces akredytacyjny na spotkanie 1. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym GKS Jastrzębie zmierzy się na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim z Arką Gdynia. Mecz rozpocznie się w piątek, 28 sierpnia, o godzinie 17:00.

Dziennikarze mogą składać wnioski akredytacyjne poprzez portal Accredito do czwartku, 27 sierpnia, do godziny 10:00. Link do wirtualnego biura prasowego – https://accredito.com/gks-1962-jastrzebie.

Liczba miejsc dostępnych dla dziennikarzy, ze względu na odgórne wytyczne, jest ograniczona do 10 dziennikarzy i 5 fotoreporterów. W przypadku większej liczby wniosków decyzję odnośnie przyznania akredytacji podejmuje Klub GKS Jastrzębie.

Akredytacje będą wydawane w dniu meczu od godziny 16:00 w kasie biletowej przy wjeździe na teren obiektu, natomiast miejsca dla dziennikarzy będą znajdowały się w sektorze A (sektor rodzinny). Fotoreporterzy mogą poruszać się po łukach trybun za bramkami. Wstęp na murawę, która objęta jest strefą zero, nie będzie możliwy. Mapka poniżej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na media@gksjastrzebie.com.

źródło: wwwgksjastrzebie.com

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *