online pujcka Hlinsko pujcka online ihned bez registru Opava online pujcka bez doložení príjmu Bechyně online nové pujcky pred výplatou Telč

Grad goli w Tychach

Aż dwanaście goli podało w drugiej sparingowej konfrontacji GKS-u Tychy i JKH GKS Jastrzębie. Mistrz Polski nie pozwolił na rewanż i wygrał na własnej tafli 7:5, a losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej tercji.

Przez dwie tercje obydwa zespoły punktowały na przemian. Taki stan rzeczy miał miejsce do tercji numer trzy. Hokeistom mistrza Polski udało odskoczyć się na dwa gole i tej przewagi gospodarze już nie roztrwonili.

Nie znaczy to jednak, że jastrzębianie nie próbowali. Przy wyniku 6:4 na korzyść ekipy z piwnego miasta do siatki trafił Peter Fabusz i losy meczu ważyły się do ostatniej minuty. Wtedy na wycofanie bramkarza zdecydował się słowacki szkoleniowiec JKH, Robert Kalaber. Niestety, efekty był odwrotny od zamierzonego, bo wynik ustalił Patryk Kogut i GKS Tychy wygrał ostatecznie 7:5.

To był już ostatni sprawdzian przed ćwierćfinałową batalią z Comarch Cracovią. Obydwie drużyny będą grały na przemian (dom, wyjazd, dom, wyjazd) i tak do momentu, gdy któryś z zespołów wygra cztery mecze. Ze względu na wyższą lokatę w tabeli, walka o półfinał rozpocznie się na lodowisku w Jastrzębiu-Zdroju. Mecz numer jeden już w piątek 15 lutego o godzinie 18:45.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na lodowisko Jastor i jednocześnie przypominamy, że w fazie Play-Off nie obowiązują karnety. Te umożliwią jedynie zachować miejscówkę, jaką posiadacze karnetów zajmowali na Jastorze w sezonie zasadniczym. Bilety na pierwsze mecze ćwierćfinału można już kupować online poprzez naszą stronę internetową: https://bilety.jkh.pl/. 13 lutego ruszy natomiast sprzedaż tradycyjnych biletów, które będzie można kupić w biurze klubu w godzinach od 8:00 do 14:00 (również w dniu meczu).

Sparing – 08/02/2019 (piątek) – godz. 17:00 – Tychy
GKS TYCHY – JKH GKS JASTRZĘBIE 7:5 (2:2, 2:2, 3:1)

1:0 – 01:04 – Alexander Szczechura – Jarosław Rzeszutko
1:1 – 02:16 – Tomasz Kominek – Kamil Wałęga, Peter Fabusz
2:1 – 08:04 – Tomasz Sykora – Michael Cichy, Kamil Górny
2:2 – 09:50 – Kamil Wałęga – Martin Kasperlik
3:2 – 22:53 – Tomasz Sykora – Alexander Szczechura, Patryk Kogut
3:3 – 26:37 – Kamil Wałęga
4:3 – 29:49 – Radosław Galant – Adam Bagiński, Gleb Klimenko
4:4 – 33:33 – Martin Kasperlik – Jakub Kubesz, Jan Homer (5/4)
5:4 – 44:24 – Adam Bagiński – Peter Novajovsky
6:4 – 52:41 – Kamil Górny – Tomasz Sykora
6:5 – 53:21 – Peter Fabusz – Martin Kasperlik, Jan Homer
7:5 – 59:04 – Patryk Kogut (do pustej bramki)

GKS Tychy: Lewartowski (Maciejewski) – Górny, Pociecha, Sykora, Cichy, Szczechura – Kotlorz, Novajovsky, Klimenko, Rzeszutko, Bagiński – Kacperek, Kogut, Jafimienka, Galant, Witecki oraz Gruźla, Plewnia.

JKH GKS Jastrzębie: Prokop (Załucki) – Kubesz, Homer, Wałęga, Fabusz, Kasperlik – Grof, Lukaczik, Kominek, Dubinin, Sołtys – Sulka, Gimiński, Matusik, Kulas, Jarosz oraz Kantor.

Kary: GKS Tychy – 12 minut, JKH – 4 minuty.
Sędziowali: Mariusz Smura, Bartosz Kaczmarek (główni) oraz Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak (liniowi).
Trenerzy: Andriej Gusow (GKS Tychy) – Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie).

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.