JASTRZĘBSKIE PINGPONGISTKI NA PODIUM

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Drużyna JKTS Jastrzębie-Zdrój w składzie: Anna Kubiak, Laura Kałużny, Kamila Pustelnik i Weronika Tomczak zajęła trzecie w rywalizacji dziewcząt starszych podczas Finału Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym, który został rozegrany w pierwszy weekend grudnia w Łaziskach Górnych.

Zespół chłopców starszych, występujący w zestawieniu: Bartłomiej Skórko, Maciej Domin, Jakub Wizner, został sklasyfikowany na szóstej pozycji.

Wyniki:

Dziewczęta starsze (rocznik 2004=2005)

1. GKTS Gdańsk
Julia Dietrich, Ewa Krakowiak, Paulina Pręda

2. MLUKS Nadwiślanin Płock
Julia Czubakowska, Alicja Firszt

3. JKTS Jastrzębie
Anna Kubiak, Weronika Tomczak, Kamila Pustelnik, Laura Kałużny

4. PKS Kolping Jarosław
Jagoda Chwojko, Anna Brzyska

5. LTSR Buczek
Zuzanna Niciak, Marta Holak

6. UKPS Arka Ryki
Kamila Kiliszek, Emilia Kołomańska

7. UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie
Karolina Podyma, Paula Krysińska

8. UKTS Sokół Orzesze
Julia Tkocz, Justyna Czyrnia

Wyniki pojedynków JKTS Jastrzębie

Faza grupowa – grupa C
JKTS Jastrzębie – UKS Victoria I Tokarnia – 3:0 (9:0)
JKTS Jastrzębie – UPKS Arka Ryki – 3:0 (9:2)

Ćwierćfinał
JKTS Jastrzębie – LTSR Buczek – 3:0 (9:0)

Półfinał
JKTS Jastrzębie – MLUKS Nadwiślanin Płock – 1:3 (8:11)

o 3 miejsce
JKTS Jastrzębie – PKS Kolping Jarosław – 3:1 (10:6)

Chłopcy starsi (rocznik 2004-2005)

1. UKS TKKF MOSiR Dukla
Szymon Sporek, Michał Olbrycht, Szymon Maciejewski

2. TKS Granit Strzelin
Stanisław Wnęk, Kacper Głazowski

3. PUKS Arka Łętownia
Krystian Kołodziej, Marcin Doktor

4. SP Szczytniki
Mateusz Kucharski, Kacper Turecki, Konrad Wcisło

5. MLUKS Nadwiślanin Płock
Kajetan Kachniewski, Michał Czubakowski

6. JKTS Jastrzębie
Bartłomiej Skórko, Maciej Domin, Jakub Wizner

7. KS Energetyk Łódź
Michał Przybył, Maksymilian Zawiślak

8. UKS Lupus Kabaty Warszawa
Szymon Grabarski, Wojciech Grabarski, Bartosz Zadykowicz

Wynik pojedynków JKTS Jastrzębie

Faza grupowa – grupa B
JKTS Jastrzębie – TKS Granit Strzelin – 0:3 (1:9)
JKTS Jastrzębie – UKS Kontra Rączna – 3:0 (9:3)

Ćwierćfinał
JKTS Jastrzębie – UKS TKKF MOSiR Dukla – 0:3 (1:9)

o miejsca 5-8
JKTS Jastrzębie – KS Energetyk Łódź – 3:0 w.o.

o 5 miejsce
JKTS Jastrzębie – MLUKS Nadwiślanin Płock – 1:3 (8:9)

Źródło: Olza sport

Brak komentarzy.

Leave a comment