Złoci i brązowi kadeci

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

W niedzielę w Żorach zakończył się finał mistrzostw Śląska kadetów z udziałem czterech najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej w województwie.

Gospodarzem turnieju o prymat na Śląsku była Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, reprezentowana przez dwa nasze zespoły. Stawkę finalistów uzupełniły: Eco-Team AZS 2020 Częstochowa oraz TS Volley Rybnik.

Miło nam poinformować, że obie nasze drużyny kadetów spisały się w tym turnieju – dosłownie – na medal! Pierwszy zespół kadetów z rocznika 2001 wywalczył mistrzostwo Śląska, natomiast młodsza drużyna naszych akademików zajęła trzecie miejsce!

Wyniki turnieju finałowego o mistrzostwo Śląska kadetów:

Jastrzębski Węgiel I – Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:20, 22:25, 23:25, 25:21, 15:11)

TS Volley Rybnik – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (15:25, 17:25, 17:25)

Jastrzębski Węgiel II – Eco-Team AZS 2020 Częstochow 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)

Jastrzębski Węgiel I – TS Volley Rybnik 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)

TS Volley Rybnik – Jastrzębski Węgiel II 0:3 (19:25, 13:25, 13:25)

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa – Jastrzębski Węgiel I 1:3 (20:25, 20:25, 25:18, 14:25)

Jastrzębski Węgiel I: Hubert Szymczak, Dominik Fedak, Jakub Wierciński, Dawid Gruszczyński, Jakub Janicki, Michał Malczewski, Krystian Walczak, Roque de Oliveira Filip, Adrian Brzenk, Hubert Chudziak, Jakub Czyżowski, Szymon Rakowski, Filip Wieczorek, Patryk Cichosz, Michał Gierżot, Jakub Krysiewicz, Mateusz Wojciechowski.

Jastrzębski Węgiel II: Mariusz Połyński, Kacper Piotrowski, Tymoteusz Brzoza, Denis Puchcij, Konrad Kundera, Piotr Gliździński, Michał Inerowicz, Filip Jarosiński, Marek Komorowski, Jakub Wężowicz, Wiktor Kowalski, Tomasz Pogoda.

Nagrody indywidualne:

Jakub Janicki – najlepszy libero

Roque de Oliveira Filip – najlepszy przyjmujący

Krystian Walczak – najlepszy atakujący

Hubert Szymczak – najlepszy rozgrywający

Patryk Cichosz – najlepszy środkowy

Jakub Czyżowski – MVP turnieju

Klasyfikacja końcowa zawodów: 1. Jastrzębski Węgiel I, 2. Eco-Team AZS 2020 Częstochowa, 3. Jastrzębski Węgiel II, 4. TS Volley Rybnik.

Źródło: Jastrzębski Węgiel

Brak komentarzy.

Leave a comment