Kolejne sukcesy młodych jastrzębskich pingpongistów

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Istną ławą kroczą od sukcesu do sukcesu młodzi pingpongiści JKTS-u Jastrzębie-Zdrój. W Łaziskach Górnych odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Żaków. Wystąpiła w nich aż szóstka naszych młodych zawodników.

Anna Kubiak w grze pojedynczej zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Na piątym miejscu uplasowały się ex eqo Laura Kałużny i Weronika Tomczak, a Kamila Pustelnik była dziewiąta.
W grze podwójnej żaczek tytuł mistrzowski przypadł Annie Kubiak, która w parze z Natalią Gąsior / AKS Mikołów / zajęły pierwsze miejsce, drugie miejsce i tytuł wicemistrzowski przypadły Weronice Tomczak, która w parze z Julią Tkocz / UKTS Sokół Orzesze / dotarła aż do finału, zaś trzecie i brązowy medal Laurze Kałużny w parze z Iloną Sztwiertnia / LKS Lesznianka Leszna Górna /. Na piątym miejscu uplasowała się Kamila Pustelnik w parze z Oliwią Gąsior /AKS Mikołów /.
Bardzo dobry występ zaliczył zaledwie dziewięcioletni Bartłomiej Skórko / JKTS Jastrzębie-Zdrój /, który w grze pojedynczej zdobył brązowy medal, a także dodatkowo zakwalifikował się na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków.
W grze podwójnej Bartłomiej Skórko uplasował się na piątym miejscu.
Kamila Pustelnik, kolejna 10-cio latka była o krok od zakwalifikowania się również na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek, była bowiem w kwalifikacjach trzecia, a trzeba było zająć drugie miejsce.
Bardzo dobry występ w Mistrzostwach Śląska zaliczył Maciej Domin, kolejny dziewięciolatek z Jastrzębia-Zdroju. W całych zawodach przegrał tylko z późniejszym zwycięzcą, a w pokonanym polu zostawił wielu, wyżej od siebie notowanych, przeciwników. W przyszłym sezonie z niego oraz Bartka Skórko jastrzębski klub powinien mieć wiele pociechy. Serdecznie wszystkim zawodnikom gratulujemy.