Młodzi siatkarze w walce o finały

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

W Żorach i Częstochowie odbyły się turnieje półfinałowe Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce. Z trzech zespołów Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, które awansowały na ten szczebel rozgrywek, w finale zagra tylko pierwsza drużyna.
Z kolei w Żorach i Będzinie odbyły się turnieje półfinałowe siatkarskich Mistrzostw Śląska Kadetów. W zawodach uczestniczyły dwa zespoły Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla i oba wywalczyły awans do turnieju finałowego.
Juniorzy – turniej w Żorach

AT Jastrzębskiego Węgla – AT Jastrzębskiego Węgla III – 3:1 (-25, 22, 21, 20)
BBTS Bielsko-Biała – TS Volley Rybnik – 3:1 (-23, 18, 23, 23)

AT Jastrzębskiego Węgla III – TS Volley Rybnik – 3:0 (17, 19, 14)
AT Jastrzębskiego Węgla – BBTS Bielsko-Biała – 3:2 (14, -23, 19, -25, 10)

BBTS Bielsko-Biała – AT Jastrzębskiego Węgla III – 3:1 (16, -19, 23, 20)
AT Jastrzębskiego Węgla – TS Volley Rybnik – 3:0 (13, 19, 16)

1 AT Jastrzębskiego Węgla 3 6 pkt. 9:3
2 BBTS Bielsko-Biała 3 5 pkt. 8:5
3 AT Jastrzębskiego Węgla III 3 4 pkt. 5:6
4 TS Volley Rybnik 3 3 pkt. 1:9

Juniorzy – turniej w Częstochowie

Norwid Częstochowa – MKS Winner Czechowice – 3:0 (15, 13, 20)
AZS 2020 Częstochowa – AT Jastrzębskiego Węgla II – 3:0 (22, 14, 18)

AT Jastrzębskiego Węgla II – MKS Winner Czechowice – 3:0 (18, 21, 23)
AZS 2020 Częstochowa – Norwid Częstochowa – 3:2 (-21, -23, 23, 20, 9)

AZS 2020 Częstochowa – MKS Winner Czechowice – 3:0 (18, 17, 25)
Norwid Częstochowa – AT Jastrzębskiego Węgla II – 3:2 (12, -22, -28, 23, 12)

1 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3 6 pkt. 9:2
2 Exact System Norwid Częstochowa 3 5 pkt. 8:5
3 AT Jastrzębskiego Węgla II 3 4 pkt. 5:6
4 MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3 3 pkt. 0:9

 

 

Kadeci – turniej w Żorach

AT Jastrzębskiego Węgla – MOSM Tychy – 3:0 (9, 19, 27)
TS Volley Rybnik – Norwid II Częstochowa – 3:0 (17, 20, 22)

Norwid II Częstochowa – MOSM Tychy – 3:2 (-22, -19, 18, 16, 13)
AT Jastrzębskiego Węgla – TS Volley Rybnik – 3:0 (21, 11, 18)

TS Volley Rybnik – MOSM Tychy
AT Jastrzębskiego Węgla – Norwid II Częstochowa

1 AT Jastrzębskiego Węgla 2 4 pkt. 6:0
2 TS Volley Rybnik 2 3 pkt. 3:3
3 Exact System Norwid II Częstochowa 2 3 pkt. 3:5
4 MOSM Tychy 2 2 pkt. 2:6

Kadeci – turniej w Będzinie

AZS 2020 Częstochowa – Norwid Częstochowa – 3:0 (16, 21, 21)
AT Jastrzębskiego Węgla II – Anbud MKS Będzin – 3:1 (-23, 16, 16, 8)

AT Jastrzębskiego Węgla II – Norwid Częstochowa – 3:2 (-20, -27, 11, 17, 13)
AZS 2020 Częstochowa – Anbud MKS Będzin – 3:0 (21, 21, 18)

Norwid Częstochowa – Anbud MKS Będzin – 3:1 (20, -24, 20, 22)
AT Jastrzębskiego Węgla II – AZS 2020 Częstochowa – 3:0 (17, 23, 22)

1 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3 6 pkt. 9:0
2 AT Jastrzębskiego Węgla II 3 5 pkt. 6:6
3 Exact System Norwid Częstochowa 3 4 pkt. 5:7
4 Anbud MKS Będzin 3 3 pkt. 2:9

Brak komentarzy.

Leave a comment