Młodzież: wyniki (8-9 czerwca)

Młodzież: wyniki (8-9 czerwca)

Sześć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki zanotowały w miniony weekend młodzieżowe drużyny GKS-u Jastrzębie. Część z naszych drużyn zakończyła już rozgrywki i w podsumowaniu znajdziecie informacje o zajętej lokacie na koniec sezonu.

I liga wojewódzka D1 Młodzik
GKS Jastrzębie – Rozwój Katowice 2:2 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Kacper Wojnar, Dominik Matuła

GKS Jastrzębie: Mikołaj Telefin – Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Dominik Matuła, Oskar Drzyzga, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Maciej Kaczmarczyk, Oliwier Polak oraz Kacper Zapała, Kamil Kwiatkowski, Jakub Czakon, Alan Adekoya, Aleksander Klimczyk.
Trener: Grzegorz Łukasik

Miejsce w tabeli po 13. kolejkach – 8/8 (7 punktów)

I liga wojewódzka C2 Trampkarz
GKS Jastrzębie – Raków Częstochowa 2:5 (1:3)
Bramki dla GKS-u: Igor Chromik, Maciej Zborowski

GKS Jastrzębie: Łukasz Jerc – Kamil Bednorz, Kacper Matras, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Maciej Zborowski, Oskar Konieczny, Mateusz Jany, Bartosz Zborowski, Kacper Rejbicz, Kamil Osiak oraz Jakub Bednarek, Dawid Karbowniczyn, Jakub Chudecki, Błażej Olkiewicz, Igor Chromik, Dawid Kania, Oskar Kołodziej.
Trener: Andrzej Myśliwiec

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 8/8 (3 punkty)

Rybnik: B2 Junior Młodszy „PLJM r.2003 Rybnik”
GKS Jastrzębie – KS 27 Gołkowice 2:2 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Jakub Tarała, Przemysław Małkowski

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski – Mateusz Szlezak (50. Hubert Kamieński), Hubert Sierota, Aleksander Adam (50. Michał Zdunek), Jakub Tarała, Łukasz Piecuski, Miłosz Świst (46. Kamil Żak), Bartosz Pankowski (46. Dawid Deptuła), Przemysław Małkowski, Karol Grudzień, Szymon Laskowski.
Trener: Kamil Pająk

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 6/12 (29 punktów)

Rybnik: E1 Orlik „PLO 2008 A Rybnik” Grupa 1
KS Szczerbice – GKS Jastrzębie 3:5 (2:2)
Bramki dla GKS-u: Bartek Syrek, Dawid Pietrek, Bartosz Skrobiś, Borys Kozieł

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus – Dominik Marszałek, Jakub Dudek, Dawid Pietrek, Bartosz Kubczak, Bartek Syrek, Borys Kozieł oraz Bartosz Skrobiś, Jakub Kapciak, Marcin Zalewski.
Trener: Grzegorz Lada

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 3/6 (14 punktów)

Rybnik: E1 Orlik „PLO 2008E2 Rybnik” Grupa 6
Żar Szeroka – GKS Jastrzębie 1:11 (0:5)
Bramki dla GKS-u: Dawid Bajko x4, Kacper Plata x3, Oliwier Zawierucha x2, Nikodem Przybylski, Jakub Kwiatkowski

GKS Jastrzębie: Franciszek Lorenz – Adam Naklicki, Jakub Jędryka, Nikodem Przybylski, Julian Breś, Jakub Stasiak, Kacper Plata oraz Iwo Wąsik, Krzysztof Spandel, Jakub Kwiatkowski, Oliwier Zawierucha, Dawid Bajko, Wiktor Brachaczek.
Trener: Adam Śmigielski

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 1/6 (25 punktów)

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie – Żywiecka APN SP. Z O.O. 5:2 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Szymon Nicpoń x2, Daniel Szymczak, Krystian Kaczmarczyk, Szymon Kołodziej

GKS Jastrzębie: Jakub Szczepanik – Szymon Kołodziej, Szymon Nicpoń, Patryk Oślizło, Daniel Szymczak, Sebastian Sobol, Kacper Waleczek, Jakub Tomera, Kamil Myśliwiec, Jakub Sitko, Krystian Kaczmarczyk oraz Wiktor Filipczyk, Mikołaj Rabczak, Hubert Kamieński, Jakub Kupiec, Bartosz Pankowski.
Trener: Dariusz Kłus

Miejsce w tabeli po 13. kolejkach – 1/8 (33 punkty)

III liga wojewódzka D2 Młodzik „III WLMM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie – MKS Gmina Lubomia 7:2 (3:1)
Bramki dla GKS-u: Karol Łęgosz x4, Jakub Kalisz, Ksawier Ciszek, Kacper Zalewski

GKS Jastrzębie: Szymon Herman – Szymon Bednorz, Sergiusz Wesołek, Jakub Kalisz, Karol Łęgosz, Ksawier Ciszek, Krzysztof Olborski, Kacper Zalewski, Paweł Podgórski oraz Szymon Zdunek.
Trener: Andrzej Piwowar

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 3/6 (19 punktów)

Rybnik: E1 Orlik „PLO 2008 C Rybnik” Grupa 3
MKS MOSiR Czerwionka Leszczyny – GKS Jastrzębie 5:15 (1:8)
Bramki dla GKS-u: Dawid Pietrek x5, Iwo Wąsik x4, Karol Morcinek x2, Piotr Woźnica, Oliwier Szczotka, Antoni Boratyn, Oliwier Zawierucha.

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica – Karol Morcinek, Oliwier Szczotka, Antoni Boratyn, Michał Maj, Mateusz Piotrowski, Błażej Kocoń oraz Oliwier Zawierucha, Dawid Pietrek, Iwo Wąsik, Jakub Kapciak, Jakub Kwiatkowski.
Trener: Wojciech Kania

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 1/5 (18 punktów)

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2006 A Rybnik” Grupa 1
KS Leszczyny – GKS Jastrzębie 0:8 (0:4)
Bramki dla GKS-u: Maciej Kaczmarczyk x3, Marek Hołówko, Alan Adekoya, Szymon Lerch, Nataniel Gładosz, Aleksander Klimczyk

GKS Jastrzębie: Olivier Misztal – Marek Hołówko, Oskar Gancarz, Jakub Czakon, Kamil Kwiatkowski, Łukasz Dubilis, Alan Adekoya, Maciej Kaczmarczyk, Szymon Lerch oraz Kacper Buś, Nataniel Gładosz, Cyryl Markowski, Aleksander Klimczyk.
Trener: Mirosław Kawecki

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 2/6 (22 punkty)

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2007A Rybnik” Grupa 1
Ruch Stanowice – GKS Jastrzębie 4:0 (1:0)

GKS Jastrzębie: Jakub Niegosz – Oliwier Smyła, Wiktor Sosna, Dawid Omyła, Oskar Adamowicz, Miłosz Budnicki, Przemysław Wienczirsz, Igor Kłapyta, Oskar Hojka oraz Piotr Koszmider, Przemysław Sarna, Alex Polok, Kevin Dumanowski.
Trener: Łukasz Wróbel

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 2/6 (21 punktów)

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2007B Rybnik” Grupa 2
GKS Jastrzębie – Orzeł Palowice 1:6 (0:2)
Bramka dla GKS-u: Kacper Rentflejsz

GKS Jastrzębie: Wiktor Matysiak – Wojciech Mosoń, Patryk Jargut, Maksymilian Wilkus, Kacper Rentflejsz, Kamil Morek, Michał Dragan, Eljasz Barlik, Aleks Hanak oraz Szymon Ceremon.
Trener: Jarosław Utikal

Miejsce w tabeli na koniec sezonu – 6/6 (0 punktów)

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.