online pujcka ihned na úcet Třinec vyplaty pujcka osobne ihned rychla pujcka na slozenku online pujcky bez registru Napajedla online pujcka bez doložení príjmu Chomutov pujcka online ihned Kostelec nad Černými lesy

MŚ w Amp Futbolu – Polska nie zagra o medale

Reprezentacja Polski nie zagra o medale Mistrzostw Świata w Amp Futbolu, które rozgrywane są w meksykańskiej miejscowości San Juan de Los Lagos.
We wczorajszym ćwierćfinale podopieczni Marka Dragosza przegrali po karnych z wicemistrzami Świata sprzed czterech lat, Angolą.

W wyjściowym składzie ‚biało-czerwonych’ znalazł się Łukasz Miśkiewicz. Bramkarz z Jastrzębia-Zdroju popisał się wieloma świetnymi interwencjami, ale w 42. minucie musiał uznać wyższość piłkarza z Afryki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy wygraną rywali, Kamil Grygiel doprowadził do wyrównania i dogrywki.

Ta początkowo ułożyła sie po myśli naszego zespołu, kiedy po rzutach wolnych Krystiana Kapłona i Bartosza Łastowskiego Polska prowadziła 3:1. Na dwie minuty przez końcem Angolczycy strzelili kontaktowego gola, a następnie w ostatniej akcji doliczonego czasu gry doprowadzili do remisu (piłka odbiła się od Łastowskiego i zmyliła Miśkiewicza).

W ten sposób o losach awansu do półfinału musiały zadecydować rzuty karne. Łukasza Miśkiewicza w bramce zastąpił Jakub Popławski i spisał się bez zarzutu, broniąc dwa uderzenia rywali. Niestety, do bramki nie trafiła trójka naszych piłkarzy (choć w przypadku Łastowskiego piłka przekroczyła linię bramkową, czego sędzia tego nie zauważył).

W ten sposób naszym piłkarzom pozostała walka o miejsca 5-8.

Skład Polski: Łukasz Miśkiewicz – Mariusz Krzempek, Kamil Rosiek, Przemysław Świercz, Krystian Kapłon, Bartosz Łastowski, Kamil Grygiel oraz Jakub Popławski, Marcin Guszkiewicz, Jakub Kożuch, Krzysztof Wrona, Dawid Dobkowski, Adrian Stanecki

Polska – Angola – 3:3 (karne 2:3)

W mistrzostwach grają zawodnicy z amputacjami kończyn (gracze z pola dolnych, bramkarze – górnych)

Źródło: Olza Sport