Ostatnia sesja szachowa

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

W Czerwionce-Leszczynach rozegrano trzecią i zarazem ostatnią sesję rozgrywek grupy śląskiej III ligi Drużynowych Mistrzostw Polski w szachach. UKS Pionier II Jastrzębie-Zdrój został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji.

Wyniki UKS Pionier II Jastrzębie w III sesji:

UKS Pionier II Jastrzębie – UKS Pałac Młodzieży Katowice – 2,0 : 4,0
Maciej Kołoczek – Maciej Malik – zwycięstwo
Dawid Sułkowski – Andrzej Sułkowski – porażka
Mateusz Dziendziel – Szymon Sidło – zwycięstwo
Kacper Woś – Kacper Karut – porażka
Weronika Cichoń – Anna Tim – porażka
Aleksandra Pochcioł – Małgorzata Sidło – porażka

UKS Pionier II Jastrzębie – UKS Jedynka Tychy – 2,5 : 3,5
Maciej Kołoczek – Piotr Namyślak – porażka
Dawid Sułkowski – Maksym Ząbroń – remis
Mateusz Dziendziel – Maciej Kolarz – zwycięstwo
Kacper Woś – Michał Bernacki – zwycięstwo
Weronika Cichoń – Julia Repeć – porażka
Aleksandra Pochcioł – Alicja Buchta – porażka

UKS Pionier II Jastrzębie – LKS Orzeł Kozy – 4,0 : 2,0
Maciej Kołoczek – Szymon Polakowski – zwycięstwo
Dawid Sułkowski – Maciej Honkisz – zwycięstwo
Mateusz Dziendziel – Adam Koza – zwycięstwo
Kacper Woś – Kacper Wojtusiak – zwycięstwo
Weronika Cichoń – Paulina Lelek – porażka
Aleksandra Pochcioł – Aleksandra Kulka – porażka

Tabela końcowa:

 

1 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 17,0 PKT 42,5 pkt.
2 MUKS SZS Cieszyn 16,0 PKT 35,5 pkt.
3 KS Hetman Marklowice 12,0 PKT 33,0 pkt.
4 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 11,0 PKT 33,5 pkt.
5 UKS Pałac Młodzieży Katowice 11,0 PKT 31,5 pkt.
6 TMS Roszada Gliwice 11,0 PKT 31,0 pkt.
7 UKS Baszta Wodzisław Śląski 10,0 PKT 21,5 pkt.
8 MKSz Diagonalia Imielin 10,0 PKT 28,0 pkt.
9 UKS Jedynka Tychy 10,0 PKT 28,0 pkt.
10 UKS Pionier II Jastrzębie-Zdrój 9,0 PKT 28,0 pkt.
11 AKS Mikołów 9,0 PKT 25,0 pkt.
12 MDK nr 1 Bytom 8,0 PKT 27,0 pkt.
13 KS Roszada Żory 7,0 PKT 22,0 pkt.
14 ChTS Chorzów 5,0 PKT 21,5 pkt.
15 KS Unia Bieruń Stary 5,0 PKT 19,0 pkt.
16 RKS Mat Ruda Śląska 5,0 PKT 18,5 pkt.
17 LKS Orzeł Kozy 4,0 PKT 19,5 pkt.
18 UKS G-4 Tarnowskie Góry 2,0 PKT 11,0 pkt.

Brak komentarzy.

Leave a comment