Po pierwszym treningu

Zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie w czwartkowe upalne popołudnie wznowili treningi przed rozpoczęciem nowego sezonu 2018/2019.

W treningach udział wzięło 23 zawodników. Z piłkarzy, którzy reprezentowali GKS w poprzednim sezonie zabrakło jedynie Piotra Pacholskiego, który przebywa jeszcze na urlopie. Z drużyną trenowali za to pozyskani w trakcie letniego okienka transferowego obrońca Dawid Gojny, pomocnik Patryk Skórecki , napastnik Adam Żak oraz wracający z wypożyczenia z Unii Turza Śląska Piotr Trąd. Ponadto trener Jarosław Skrobacz przyglądał się również testowanym Przemysławowi Pastuszakowi (obrońca, rocznik 2001) z drużyny juniorów GKS-u 1962 Jastrzębie oraz Maciejowi Spychale (defensywny pomocnik, rocznik 1998) z Lecha Poznań, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w III-ligowych rezerwach Zagłębia Lubin.

Do soboty zawodnicy trenować będą w Jastrzębiu-Zdroju, a od niedzieli rozpocznie się tygodniowy obóz przygotowawczy w Kamieniu. Zaplanowany na 27 czerwca sparing prawdopodobnie nie dojdzie do skutku, tak więc pierwszym przeciwnikiem GKS-u będzie Raków Częstochowa, z którym zmierzymy się w Kamieniu 30 czerwca.

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.