Przyjdź na Raków i pomóż Maćkowi!

20-letni Maciej Skowronek, nasz kolega z sektora, kibic GKS-u Jastrzębie, który od prawie trzech lat jest na każdym meczu naszego klubu, potrzebuje naszej i Waszej pomocy! W związku z tym podczas meczu z Rakowem Częstochowa zostanie przeprowadzona akcja na rzecz Maćka!

Maciek urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym, choruje też na epilepsję. W walce z chorobą Maćkowi potrzebna jest komora hiperbaryczna, która pomaga w rehabilitacji. Jej koszt wynosi 7 000 złotych.

W związku z tym klub GKS Jastrzębie przeprowadzi akcję, w ramach której od każdej osoby, która pojawi się na meczu GKS-u Jastrzębie z Rakowem Częstochowa, przekażemy jedną złotówkę dla Maćka! Cała zebrana kwota również zostanie przekazana na rehabilitację Maćka!

Aby lepiej poznać Maćka, zapraszamy na parę słów od samego zainteresowanego!

Cześć!
Nazywam się Maciej Skowronek i chciałbym z Tobą przeprowadzić krótki wywiad drogi czytelniku. Nie, nie jestem z telewizji ani nawet z gazety, jestem przyszłym sportowcem.
To nie będzie tradycyjny wywiad. Chciałbym, żebyś na zadane pytania odpowiedział sobie w głowie. Nie bój się, nie zostawię Cię samego z tymi pytaniami, ja również na nie odpowiem, Drogi Przyjacielu.

Kim w przyszłości chciałeś zostać, kiedy byłeś dzieckiem?
Śmiało wróć wspomnieniami do tych pięknych, dziecięcych czasów! A tymczasem ja Tobie odpowiem na to pytanie. Zawsze chciałem zostać sportowcem i co lepsze dalej chcę, a co najlepsze ja nim zostanę! W tym przeszkadza mi tylko jeden problem. Urodziłem się z dziecięcym porażeniem mózgowym i choruje na epilepsję. Potrzebuję komorę hiperbaryczną, dzięki której rehabilitacja ma sens, a miesięczny jej koszt wynosi baaardzo dużo, a dokładnie 7.000 zł. W Centrum Rehabilitacji BARTMED już na mnie czeka! Co prawda brakuje mi środków, ale w końcu uda się uzbierać odpowiednią kwotę i zostanę sportowcem! Prawda?

Jaki jest Twój wymarzony samochód?
Aktualnie marzy mi się sporo mniejszy pojazd niż Tobie, podejrzewam, a konkretnie wózek ręczny, na którym mógłbym się samodzielnie poruszać. Dzięki takiemu wózkowi będę miał czym jeździć na treningi i zostanę sportowcem!

Jakie jest Twoje wymarzone zwierzątko?
Tutaj również nie będę oryginalny, marzę o piesku. Niestety moja mama ma uczulenie, czego bardzo jej współczuje i możemy posiadać tylko psiaka z włosem, który dla nas nie jest tani…ale w końcu spełni się to marzenie i będę miał przyjaciela, z którym będę trenował.

Z którą ze znanych osób chciałbyś się spotkać?
Ja z Peją. Jest to artysta, który bardzo mnie inspiruje i dzięki któremu wierzę w lepsze jutro.
Stawił czoło wszystkim problemom z młodości i aktualnie wiedzie spokojne, rodzinne życie. Może miałeś kiedyś okazję być na jego koncercie?

Tym razem to by było na tyle, Drogi Przyjacielu. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę oderwałeś się od codzienności i powędrowałeś w krainę marzeń, tylko pamiętaj, uważaj o czym marzysz bo MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! Jeśli mógłbym pomóc w spełnieniu któregoś z Twoich marzeń, pisz śmiało, a obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, daję słowo! Jeśli Ty miałbyś możliwość pomóc mi w spełnieniu któregoś z moich marzeń, będę bardzo wdzięczny! ?

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.