pujcka online ihned bez registru Staňkov půjčka flexi nebankovní pujcky online Sušice půjčky do výplaty vanocni rachle pujčky pred výplatou

Rusza proces akredytacyjny

Od poniedziałku, 11 lutego, rusza proces akredytacyjny na rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi.

Informujemy, że akredytacje stałe na rundę jesienną straciły ważność, a zatem każdy dziennikarz zobowiązany jest do złożenia nowego wniosku akredytacyjnego w celu uzyskania akredytacji stałej na rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi.

Od sezonu 2018/2019 na mecze rozgrywane w ramach Fortuna 1 Ligi przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe (i jednorazowe) swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem wirtualnego biura prasowego, które znajduje się tutaj: http://accredito.com/gks-1962-jastrzebie.

Dziennikarze, którzy nie posiadają kont w systemie accredito, muszą się zarejestrować w systemie. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://accredito.com/faq.

Wnioski o przyznanie akredytacji stałej na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 składać można do środy, 27 lutego, do godziny 12:00. Aby wniosek został przyjęty, niezbędne jest zaakceptowanie regulaminu przyznawania akredytacji, który jest dostępny w biurze prasowym GKS-u Jastrzębie na accredito oraz w tym miejscu KLIKNIJ TUTAJ.

Wnioski o akredytacje jednorazowe można składać do godziny 11:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz.

O przyznaniu bądź nieprzyznaniu akredytacji dziennikarze zostaną powiadomieni drogą mailową. Akredytacje będzie można odebrać na 1,5 godziny przed rozpoczęciem każdego domowego spotkania w zielono-czarno-żółtym namiocie na bramie nr 2 (od strony budynku MOSiR). Pierwszy mecz rundy rozegramy w sobotę, 2 marca, z Odrą Opole. Początek o godzinie 17:00, a zatem akredytacje będą do odbioru od godziny 15:30.

Ewentualne pytania prosimy kierować na media@gksjastrzebie.com.

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.