Srebrny medal Zuzanny Adamczyk

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Zuzanna Adamczyk wywalczyła srebrny medal podczas II Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Szkół i Przedszkoli w szachach, które odbyły się w katowickim Spodku. Na miejscach punktowanych znaleźli się też inni jastrzębianie – Oliwia Czerwińska, Tomasz Gałuszka i Tomasz Posłuszny.

 

DZIEWCZYNY

Szkoły Podstawowe (klasy IV)

1 Magdalena Pawicka SP Bielany Wrocławskie 6,5 pkt. 23,5 33,0
2 Emilia Szopa SP-87 Kraków 6,0 pkt. 25,5 36,0
3 Magda Oborska SP-2 Czeladź 6,0 pkt. 24,0 34,5
.
54 Maja Bielaszewska SP-3 Jastrzębie-Zdrój 3,0 pkt. 17,0 23,5
67 Żaneta Molenda SP-3 Jastrzębie-Zdrój 2,5 pkt. 16,5 21,5

 

Szkoły Podstawowe (klasy VI)

1 Milena Ślusarczyk NSP Edison Chrzanów 6,0 pkt. 22,0 30,0
2 Zofia Łaszczuk SP-353 Warszawa 5,5 pkt. 21,5 28,5
3 Lena Obrochta SP-1 Chrzanów 5,5 pkt. 20,0 28,0
.
6 Oliwia Czerwińska SP-12 Jastrzębie-Zdrój 5,0 pkt. 21,0 29,5

 

Szkoły Podstawowe (klasy VII)

1 Martyna Wikar SP-4 Libiąż 5,5 pkt. 24,0 33,5
2 Zuzanna Adamczyk SP-6 Jastrzębie-Zdrój 5,5 pkt. 23,5 32,5
3 Monika Marcińczyk SP-7 Łomża 5,5 pkt. 22,5 31,0

 

CHŁOPCY

Szkoły Podstawowe (klasy IV)

1 Dariusz Dziewoński SP Zasanie 6,5 pkt. 25,5 35,0
2 Tadeusz Rylski PSP-6 Warszawa 6,0 pkt. 24,5 35,5
3 Zbigniew Wiatrowski SP MS Bytom 6,0 pkt. 24,5 33,5
.
14 Maciej Adamczyk SP-13 Jastrzębie-Zdrój 5,0 pkt. 24,0 32,0
121 Olivier Willim SP-3 Jastrzębie-Zdrój 3,0 pkt. 10,0 14,5
134 Tymoteusz Sajdak SP-3 Jastrzębie-Zdrój 2,0 pkt. 16,5 23,0

 

 

Szkoły Podstawowe (klasy VI)

1 Krzysztof Oleksy SP-11 Rybnik 6,0 pkt. 25,0 34,0
2 Gracjan Grzesik SP-9 Koszalin 6,0 pkt. 24,0 34,0
3 Paweł Kotula SP-1 Marklowice 6,0 pkt. 22,0 31,0
.
16 Kacper Woś SP-12 Jastrzębie-Zdrój 5,0 pkt. 19,0 25,5

 

Gimnazja

1 Andrzej Kulesza G-23 Kraków 6,0 pkt. 24,0 33,0
2 Tomasz Pietrzak SP-2 Myślenice 6,0 pkt. 22,5 31,5
3 Kamil Cisek SP-2 Tomaszów Lubelski 5,5 pkt. 24,5 31,5
.
5 Tomasz Gałuszka G-6 Jastrzębie-Zdrój 5,5 pkt. 21,0 29,5
6 Tomasz Posłuszny ZSMS Jastrzębie-Zdrój 5,5 pkt. 21,0 29,0

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

1 Szymon Gumularz I LO Myślenice 6,5 pkt. 24,5 34,0
2 Szymon Walter I LO Mikołów 6,0 pkt. 24,0 34,5
3 Mateusz Hasterok LO Strzelce Opolskie 6,0 pkt. 22,5 31,0
.
19 Szymon Czerwiński T-4 Jastrzębie-Zdrój 4,0 pkt. 21,5 29,0
20 Dawid Sułkowski I LO Jastrzębie-Zdrój 4,0 pkt. 20,5 28,0

Brak komentarzy.

Leave a comment