Telewizyjnie z Pasami

Ostatni raz o ligowe punkty zmierzą się ze sobą hokeiści JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovii. Czwartkowe spotkanie będzie bowiem już czwartą potyczką tych drużyn w ramach sezonu zasadniczego rozgrywek Polskiej Hokej Ligi.

Można stawiać „w ciemno”, że w starciu jastrzębian z krakusami emocji nie zabraknie. Obydwa zespoły zmierzą się ze sobą po raz czwarty w tym sezonie. Wcześniej dwie wygrane zanotowali jastrzębianie (4:3 na Jastorze i 4:1 w Krakowie), a raz zwyciężyły Pasy (1:0 pod Wawelem).

Kibice obejrzeli wtedy bardzo dobre spotkania i tym razem nie powinno być inaczej. Ekipa znad czeskiej granicy przystąpi do tego pojedynku po pięciu zwycięstwach z rzędu. Cracovia natomiast będzie chciała się zrehabilitować za ostatnią porażką z Unią Oświęcim. Pasy przegrały przed własną publicznością 4:5 po rzutach karnych.

O tym, czy silniejsza okaże się chęć podtrzymania zwycięskiej passy przez JKH, czy też przeważy ochota rewanżu za ostatnie niepowodzenia, przekonamy się już w czwartkowy wieczór. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:45, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu biletów poprzez internet.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.