Zimowe szaleństwo z nagrodami

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Coraz większymi krokami zbliża się zima, a wraz z nią powracają „Jastrzębskie wypady na dechy”. Podobnie jak w poprzednim sezonie, organizatorzy zaplanowali cztery zróżnicowane turnusy.

Od 11 do 14 stycznia planowana jest wyprawa na pogranicze polsko-słowackie. W programie wypadu przewidziano trzy stacje narciarskie: znana i lubiana Kotelnica w Białce Tatrzańskiej i znajdujący się nieopodal Hawrań w Jurgowie oraz malownicza Bachledova Dolina na Słowacji.

– Wszystkie te ośrodki są usytuowane stosunkowo blisko siebie i działają we wspólnym systemie karnetów. Przy zakupie grupowym skorzystamy z rabatu, dzięki temu koszty szusowania będą niższe – mówi Tomasz Czarnota, koordynator imprezy.

Tydzień później, a więc 20 stycznia odbędzie się jednodniowy wypad do Szczyrku. To właśnie tam znajduje się częściowo zmodernizowany ośrodek SON, gdzie czekają nowe trasy i zbudowane w tym roku koleje (10-osobowa gondola i dwie nowoczesne kanapy 6-osobowe).

Trzeci turnus zaplanowano 10 lutego, a jego celem będzie największy ośrodek narciarski na Słowacji – Jasna Chopok, w którym zróżnicowanie tras i możliwości zjazdów są tak ogromne, że każdy znajdzie coś dla siebie.

– Jeśli dopisze nam pogoda i kolej gondolowa na szczyt Chopoka będzie otwarta, jastrzębianie będą mieli okazję podziwiać znad chmur niezwykle piękne, górskie widoki, a przy tym korzystać z długich i wspaniałych tras zjazdowych – zachęca Anna Gotowiecka, prezes JKS EQUI VERSO, organizator przedsięwzięcia.

Ostatnim wypadem ponownie będzie turnus polsko-słowacki, który potrwa od 23 do 25 lutego. Grupa znów zawita na Podhale do Białki Tatrzańskiej i Bachledovej Doliny.

Wszyscy uczestnicy wypadów na dechy mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania będą fantastyczne zestawy nagród. Nagrodą główną będzie voucher na pięć lotów w tunelu aerodynamicznym w Katowicach. Ale to nie wszystko. W specjalnych pakietach przygotowano atrakcyjne zestawy prezentowe, m.in.: vouchery do restauracji, fitness klubów, wejściówki na baseny, sauny, squash i miesięczne karnety na naukę tańca. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać pięć zdjęć z jakiegokolwiek turnusu przedstawiających wasz pobyt na stoku i… czekać na rozstrzygnięcie, które nastąpi po zakończeniu edycji.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w wypadach i wspólnego korzystania z uroków zimy. Dziękujemy wszystkim fundatorom wspaniałych nagród i mamy nadzieję, że zimowa aura będzie nam sprzyjać na wszystkich naszych turnusach – dodają organizatorzy.

Kontakt z organizatorem jest możliwy pod numerem telefonu: 694732855 lub poprzez maila: wypadynadechy@tlen.pl.

 

fot. Tomasz Czarnota

1 komentarz

  1. organizatorzyJWND

    Dziękujemy serdecznie redakcji portalu za publikację zapowiedzi naszej zimowej imprezy 🙂

Leave a comment