Trwają ''Ferie z Hokejem''!

Trwają ''Ferie z Hokejem''!

Jak wszyscy doskonale wiecie, w sobotę rozpoczęły się ferie i… „Ferie z Hokejem”! JKH GKS Jastrzębie we współpracy z naszymi partnerami zaprasza do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, gdzie możecie miło spędzić czas, a zarazem bliżej poznać naszych zawodników. Za nami kapitalna sobotnia zabawa, w której udział wzięła połowa drużyny trenera Roberta Kalabera.

W sobotę nasze stanowisko dowodzenia odwiedzili Ondrej Raszka, David Marek, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Jakub Gimiński, Patryk Matusik, Kordian Chorążyczewski, Jakub Michałowski, Dominik Jarosz, Dominik Paś, Kamil Wałęga, Oskar Prokop, Jakub Pelaczyk i Grzegorz Radzieńciak. Wszyscy nasi zawodnicy nie tracili czasu i chętnie ruszyli do wspólnej zabawy z gośćmi „Ferii z Hokejem”.

Dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie udział w tym wydarzeniu był udanym przerywnikiem w ciężkiej pracy na finiszu czwartej rundy. Zdjęcia z pierwszego dnia „Ferii z Hokejem” możecie zobaczyć na naszej stronie – Galeria Foto z 11 stycznia.

Obok zajęć typowo hokejowych nie zabrakło także bloku ćwiczeń fitness, bloku zdrowego żywienia, bloku tanecznego, warsztatów kreatywnych i wielu innych atrakcji. Ponadto nasi goście mieli okazję na żywo zobaczyć zdobyty przez nasz zespół Puchar Polski!

Przypomnijmy, że także i w tym tygodniu zapraszamy do Galerii Zdrój na „Ferie z Hokejem”. Widzimy się przy ul. Podhalańskiej w godz. 11:00-14:00 od poniedziałku do piątku! Atrakcji nie zabraknie – będziecie mogli nawet wziąć udział w profesjonalnym treningu dryblingu!

Szczegóły atrakcji w poszczególnych dniach.

Przypominamy także, iż w trakcie „Ferii z Hokejem” można nabywać bilety na czwartkowy finał Pucharu Wyszehradzkiego z HK Nitra.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *